H&M Pure Lustre Lip Gloss

Merhaba

Öncelikle H&M’i giyim ve kozmetik konusunda çok beğendiğimi söylemeliyim. Geçenlerde yolum düştü, ben de  bu sevimli dudak parlatıcısını aldım hemen 🙂

hmlip
H&M Pure Lustre Lip Gloss

Ürün dışarıdan bakıldığında koyu kırmızı gözüküyor, fakat dudaktaki rengi öyle yoğun değil. Yapış yapış bir yapısı olan bu lip glossun artı yanı kalıcı olması. Üç dört saat sürebilen bir kalıcılığı var. Saçlarınızı topladığınız zaman makyajınızda kullanabilirsiniz, yoksa dudak parlatıcısı sizi rahatsız edecektir.

hmlip2
H&M Pure Lustre Lip Gloss

Gördüğünüz üzere ürün süngerimsi bir aplikatöre sahip, bu sayede kolay uygulayabiliyorsunuz. Dilediğiniz rujun üzerine de sürebilirsiniz. Rahatsız edici bir kokusu yok. Bendeki rengi Red Curtain. Dudağımda nasıl durduğunu da fotoğrafladım.

dudak

Eğer bir gün sizin de H&M’e yolunuz düşerse bir göz atın derim. Fiyatı 3 TL gibi bir şeydi 🙂 H&M bu sezon da lip gloss anlamında çok çeşitli ürünler çıkarmış, eğer gittiğiniz mağazada stoklar bitmediyse hepsini inceleyin derim ben.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

Sevgiler…

 

Yazar Hakkında: 

Ben Ela. İstanbul’da yaşıyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü öğrencisiyim. www.venusellie.blogspot.com.tr  adresinde, makyaj, kozmetik deneyimleri, cilt&saç bakımı hakkında yazılar yazıyorum ve her kadının bakımlı olması gerektiğine inanıyorum. Blogger kimliğim çok eski yıllara dayanıyor. Bundan 8 yıl önce açmıştım ilk blogumu (riela) Bana göre blog yazarları kesinlikle çok değerli. Ortada her şeyden önce emek ve istek var. Bitmek bilmeyen bir merak ve aşk var. Bu yüzden lütfen emeğe saygı olsun.
Toplam Ziyaret: 2339 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir