H&M Tırnak Cilası

Merhabalar

Bugün son zamanlarda stok tuttuğum bir üründen bahsetmek istiyorum.

H&M markası bir kaç ay önce kendi mağazalarında daha geniş kapsamlı kozmetik ürünlerini sunmaya ve satmaya başladı. Daha öncelerinde ufak tefek ürünleri yer verirken, şimdilerde bol çeşitli bir ürün yelpazesi kullanıyor.

Benim yaklaşık bir yıl önce keşfettiğim daha doğrusu kızımın indirim sepetinden alıp getirdiği şeffaf tırnak cilasını kullanmaya başladıktan sonra, bitmesini dahi beklemeden sürekli yenisi almaya çalıştım.

20151027_215527
H&M Tırnak Cilası

Ürün aslında bir cila. Ama ben cilayı parlaklık vermesi için değil tap coat olarak kullandım. Tesadüfen bu sonucu elde ettik diyebilirim. Genelde koyu renk ojeler kullanmayı tercih ederim. Koyu renk ojelerinin en kötü tarafı uçlardan hemen çıkması ve parlaklığını yitirmesi. Ben bu dertten kurtuldum. Benim gibi sizde ojeleriniz hem kalıcı hemde soyulmamasını istiyorsanız bu cilayı mutlaka almalısınız.

Cila ayrıca ojelerimin çabuk kuramasını sağlıyor. İki kat sürmüş olduğum ojelerimi çok az kurutuyor ve son olarak cila sürüyorum. Bu hem uzun süre canlı kalmasını ve ojeli tırnaklarımın çizilmesini engelliyor.

Eğer iyi bir marka oje kullanıp, üzerine H&M’in cilasını sürdüğünüzde bir hafta kullanabileceğinizi garanti edebilirim.

Son derece memnun kaldığım bu ürünü övmeden duramadım. Deneyen ve denemek isteyenlerden yorumlarını bana iletmelerini rica edeceğim.

Cilanın fiyatı 9.99 TL olarak satılmakta. İndirim sepetlerinden 3 TL’ye alabilmeniz mümkün. Benim gibi oje tutkunlarına duyurulur.

Şimdi size ojeli tırnaklarımın resmini paylaşmayı çok isterdim fakat, yoğunluktan uzun süredir manikür yapamamaktan dertli olduğumdan affınıza sığınıyorum.

20151027_215447

Haftaya görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Toplam Ziyaret: 2229 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir