H&M Tırnak Cilası

Merhabalar

Bugün son zamanlarda stok tuttuğum bir üründen bahsetmek istiyorum.

H&M markası bir kaç ay önce kendi mağazalarında daha geniş kapsamlı kozmetik ürünlerini sunmaya ve satmaya başladı. Daha öncelerinde ufak tefek ürünleri yer verirken, şimdilerde bol çeşitli bir ürün yelpazesi kullanıyor.

Benim yaklaşık bir yıl önce keşfettiğim daha doğrusu kızımın indirim sepetinden alıp getirdiği şeffaf tırnak cilasını kullanmaya başladıktan sonra, bitmesini dahi beklemeden sürekli yenisi almaya çalıştım.

20151027_215527
H&M Tırnak Cilası

Ürün aslında bir cila. Ama ben cilayı parlaklık vermesi için değil tap coat olarak kullandım. Tesadüfen bu sonucu elde ettik diyebilirim. Genelde koyu renk ojeler kullanmayı tercih ederim. Koyu renk ojelerinin en kötü tarafı uçlardan hemen çıkması ve parlaklığını yitirmesi. Ben bu dertten kurtuldum. Benim gibi sizde ojeleriniz hem kalıcı hemde soyulmamasını istiyorsanız bu cilayı mutlaka almalısınız.

Cila ayrıca ojelerimin çabuk kuramasını sağlıyor. İki kat sürmüş olduğum ojelerimi çok az kurutuyor ve son olarak cila sürüyorum. Bu hem uzun süre canlı kalmasını ve ojeli tırnaklarımın çizilmesini engelliyor.

Eğer iyi bir marka oje kullanıp, üzerine H&M’in cilasını sürdüğünüzde bir hafta kullanabileceğinizi garanti edebilirim.

Son derece memnun kaldığım bu ürünü övmeden duramadım. Deneyen ve denemek isteyenlerden yorumlarını bana iletmelerini rica edeceğim.

Cilanın fiyatı 9.99 TL olarak satılmakta. İndirim sepetlerinden 3 TL’ye alabilmeniz mümkün. Benim gibi oje tutkunlarına duyurulur.

Şimdi size ojeli tırnaklarımın resmini paylaşmayı çok isterdim fakat, yoğunluktan uzun süredir manikür yapamamaktan dertli olduğumdan affınıza sığınıyorum.

20151027_215447

Haftaya görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2145 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com