Hobby Böğürtlen Çiçekli Vücut Şampuanı

 

Herkese merhaba

Duş ürünleri sevdiğimi daha önce de söylemişimdir. Tam bir su ördeğiyim. Suda vakit geçirmeyi, banyo yapmayı çok severim. Duş jelleri, vücut kremleri, body butter, vücut şampuanları benim için olmazsa olmazdır. Kullanmadığım zaman temizlenmiş hissetmem kendimi. Bugün de sizlere son zamanlarda severek kullandığım ve her sohbetim sırasında bahsettiğim bir vücut şampuanından bahsedeceğim. Ben bu çeşidini bulamıyorum ama bulursanız kapın ve deneyin diyorum 🙂

HOBBY BÖĞÜRTLEN ÇİÇEKLİ VÜCUT ŞAMPUANI
Hobby Böğürtlen Çiçekli Vücut Şampuanı

Daha önce Hobby markasının 2 farklı vücut şampuanını da kullanmıştım. Şimdilerde seriyi yenilediler ve yeni çeşitleri çıktı diye biliyorum. Vücut şampuanları duş jelleri gibi değil daha kremsi yapıdalar. Bu üründe çok kremsi, az bir miktarı bile çok fazla köpürüyor. Muhteşem bir kokusu var. Böğürtlenli turtaya benzetiyorum ve o koku banyoya yayılıyor. Bir kez kullanmanız yeterli geliyor, hemen lif de kaybolmuyor .

HOBBY BÖĞÜRTLEN ÇİÇEKLİ VÜCUT ŞAMPUANI
Hobby Böğürtlen Çiçekli Vücut Şampuanı

Özellikle bacakları çok kuru olan biriyim. Duş ürünlerinde aradığım temel özellikler; köpüğünün hemen dağılmaması, cildimi kurutmaması ve kokusu. Bu ürün üç istediğimi de yerine getiriyor. Özellikle cildimi nemlendirmiyor ama kurutmuyor da. Temizlemesini çok sevdim. Kısa sürede durulanıyor cildimden ve temiz bir his veriyor.

HOBBY BÖĞÜRTLEN ÇİÇEKLİ VÜCUT ŞAMPUANI
Hobby Böğürtlen Çiçekli Vücut Şampuanı

İçeriği de bu şekilde. Ben içerikten anlamıyorum o nedenle bir yorum yapmayacağım. 12 ay kullanım ömrü var ve 500 ml boyutu var. Fiyatı yer yer değişse de genelde 3-10 TL arasında. Ben bu ürünü yerel bir marketten 3,5 liraya almıştım. Marketlerde, kozmetik satan yerlerde, Watsons, Gratis ve Rossmann da da var. Bu çeşidini bulamazsanız başka bir çeşidini deneyin çoğu ürününün kokusu muhteşem. Benim şimdilik söyleyeceklerim bu kadardı. Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın.

Hoşçakalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 3531 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com