Hobby Çay Ağacı Yağı İçeren Topuk Çatlak Kremi

Hobby Çay Ağacı  Yağı İçeren Topuk Çatlak Kremi

Herkese merhaba

Yaz bitti bitecek derken sonbahar başladı bile. Yazın sandaletlerle gezen ayaklar şimdi yün çoraplara ve botlara girmeye hazırlar. Yazın sandaletler ve güneş yüzünden kuruyan topuklarımızı nemlendirmenin zamanı geldi. Benim çok kuru topuklarım var maalesef. Piyasadaki çoğu ayak bakım kremini de denedim ama hiçbirinden Hobby Çay Ağacı  Yağı İçeren Topuk Çatlak Kremi  ‘den  aldığım verimi alamadım.

HOBBY ÇAY AĞACI YAĞI İÇEREN TOPUK ÇATLAK KREMİ
Hobby Çay Ağacı Yağı İçeren Topuk Çatlak Kremi

Gratis alışverişim sırasında belli bir tutar alışveriş yapanlara bu  ürün kasa arkasında 3 liraya gibi bir  fiyata satılıyordu. Açıkçası bende denemek  için aldım ve iyi ki almışım. Çay ağacı yağı içeren bu ürün temiz ayaklara uygulandığında ayaklarda oluşan kokuyu azalttı ve sonraki günlerde kokmasını engelledi. Topukların yumuşamasını sağladı. Ben haftada 3 gün, ayaklarımı sıcak suda bekletip yıkadıktan sonra topuklarımı törpüledim. Sonrada bu kremi ayaklarıma öncelikle topuklarım olacak şekilde sürdüm. 1 hafta sonrası fark  gözle görülür hale deldi. 1 ay kullandıktan sonra bu bakım rutinimi haftada 1 kez yapacak şekilde değiştirdim. Küçücük bir boyutu var keşke daha büyük olsaydı. Benim ayak bakım rutinim de severek kullandığım Hobby Çay Ağacı Yağı İçeren Topuk Çatlak Kremi ile ilgili deneyimlerim bu kadardı.  Sizlere de öneririm.

Sizin ayak bakımında kullandığınız ürünler neyse bana yorum olarak bırakmayı unutmayın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 1321 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com