Hobby El ve Vücut Losyonu

Herkese merhaba, vücudumuz ekstra terlediğinde  canlılığını kaybetmemek için  losyona ihtiyaç duyuyoruz. Bunun için şu sıralar Hobby El ve Vücut Losyonu favorim.

Hobby El ve Vücut Losyon'u
Hobby El ve Vücut Losyonu

Bu üründe en çok sevdiğim özellik sürdükten çok kısa süre sonra cildimin hemen losyonu sindirmesi. Cildimin vıcık vıcık olmasını özellikle bu havalarda hiç sevmediğim için D-Panthenol içeren bu losyon çok işe yarıyor. Yapısı ne fazla sıvı ne de fazla yağlı ve büyük tutamlar halinde kullanmanız gerekmemekte.

Hobby El ve Vücut Losyon'u
Hobby El ve Vücut Losyonu

Hobby El ve Vücut Losyonunun içerisindeki E vitaminiyle de cildin beslenmesini sağlıyor. Böylece yaz günlerinde aldığımız güneşin yanı sıra bu şekilde takviye yapmak bir yerde kışa hazırlık oluyor. Benim kullandığım ürün Classic Lotion olarak geçiyor. Aynı ürünün Aloe Vera özlü olanı da var.

Hobby El ve Vücut Losyon'u
Hobby El ve Vücut Losyonu

O da Soft Lotion olarak geçiyor. Çeşitli kozmetikçilerde bulmanız mümkün. 300ml ürünün fiyatı 6 lira civarında.

Herkese mutlu haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Toplam Ziyaret: 1024 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/