Huggies Newborn Islak Mendil

Islak mendil

Herkese merhaba. Bugün sizlere bir süre kullandığım bir ürün olan Huggies Newborn Islak Mendilden bahsetmek istiyorum. Benim oğlum 18 aylık oldu olacak derken ben hala newborn yani yeni doğan ürünler kullanmaya devam ediyorum. İhtiyacımı karşıladığı sürece de kullanmaya devam edeceğim 🙂 Bu ürünlerden biri de ıslak mendil. Tam bir kurtarıcı bebekli ve çocuklular için ıslak mendil. Ben aslında oğlum doğduğundan beri bir başka marka kullanıyordum ama denemek için elime Huggies Newborn Islak Mendil geçince onu kullanmaya başladım.

Islak mendil
Huggies Islak Mendil

İçinde 56 adet ıslak mendil var. Kapak kısmı çok başarılı çünkü ince bir malzemeden değil kalın bir malzemeden yapıldığı için kopma vs yaşamadım. Bu da daha uzun ömürlü olmasını sağladı. Yani kapağı açık kalıp kuruma yaşamadım. Mendillerin boyutları ve kalınlıkları da çok güzel ama biraz dayanıksız buldum. O ne demek derseniz. Mesela bebeklerin alt değişikliği yapılırken anneler bilir bir elinizde bebeğin ayaklarını kaldırırken diğer elinizle de ıslak mendili çekip çıkartmaya çalışırsınız. İşte bu aşamada bir çok kez mendiller elimde parçalandı. Kalın ama dayanıksız bir malzeme olduğunu düşünüyorum. Böyle olunca tabi daha fazla ıslak mendik tüketmek durumunda kaldım. Huggies in bence bu yönünü de geliştireceğini düşünüyorum yoksa diğer özellikleri gayet güzel.

Haftaya yine sizlere başka bir konuyu paylaşacağım. Takipte Kalın görüşmek üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 4597 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/