Hunca She Roll-On 

hunca she roll on

Hunca She Roll-On

Herkese neşeli bir Merhaba 🙂

Yazın ciddi ciddi gelmesiyle birlikte, sıcaklar baş göstermeye başladı. Bu durum, tabi ki beraberinde ciddi terlemeleri ve bundan doğan kötü kokuları getiriyor. Kendi adıma çözüm olarak öncelikle roll-on kullanmayı buldum. Sonrasında,deodorant parfüm adımına geçilmeli.

Konuyla alakalı olarak bir çok markayı denedim. Kimisi kıyafetlerimde beyaz leke yaptı, kimisi kötü koku oluşumuna sebep oldu, kimisi çantada aktı dağıldı, bulaştı.. Sonunda birkaç yıl önce Hunca‘ya ait She marka roll-on u keşfettim. Hunca, bildiğiniz üzere çok eski ve köklü bir firma. Bir çok ürününü hali hazırda kullanmaktayız.

hunca she roll on
Hunca She Roll-On

She roll-onun bana göre artıları, öncelikle fiyatının uygun olması. 4 TL civarında satış fiyatı var. Sonrasında, hemen hemen her parfümeride, kozmetik mağazasında ve çoğu markette bulunması. Tüm çeşitlerinin kokularının benim için güzel olması. En önemlisi de ter kokusunu ya engellemesi ya da o kokuyu dışarı yansıtmaması. Buna tam karar veremedim 🙂 

Benim yaz-kış bir roll-ondan beklediğim tüm özellikler bu üründe mevcut.

Denemenizi tavsiye ediyorum.Teşekkürler Hunca !

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 3326 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 10 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/