Imedeen Tablet – Time Perfection

Merhaba

Yıllar önce bir arkadaşım bana güzellik ürünü olarak Imedeen tabletlerden  bahsettiğinde “ay cildimiz içinde ilaç mı kullanacağız, ben normalde ilaç kullanımına karşıyım” diyerek karşı çıkmıştım. Ama son zamanlarda besin desteklerini uzmanların da tavsiye etmesi üzerine o kadar katı değilim artık besin desteklerine karşı.

Mesela Dr. Osman Müftüoğlu’nun bir yazısında okuduğum “cilt dışarıdan nemlenmez, içeriden nemlenir” cümlesi nemlendirici ve cilt bakım ürünlerine inancımı ve kararlarımı değiştirdi. Sizde mutlaka bir yerlerde okumuşsunuzdur “cilt güzelliği için neler yemeli?” ya da “cildimize iyi gelen yiyecekler” gibi haberleri. İşte yediklerimizle belkide ihtiyacımız olanı karşılayamadığımız için tablet kullanmamız gerekiyordur. Ben de cildimin ışıltısını kaybettiği gibi bir hisse kapıldım bir ara ve o zaman internette yaptığım araştırmalar sonucu Imedeen Time Perfection Tabletlerine rastladım.

time_perfection-angle_US_final-1827
Imedeen Tablet

İmedeen anti aging tabletleri cildimizi içerden nemlendiriyor. Cilt güzelliğimiz için içerden destek sağlıyor. Bu tabletler 30,40 ve 50 yaş için 3 tipi satılıyor Türkiye’de bildiim kadarıyla. Ve okuduğum bir haberde İmedeen Tabletler için “Ödüllü Güzellik Ürünü” diyordu. Ben onların yalancısıyım. 30’lu yaşlarda cildin nem ve parlaklığı için için İmedeen Dermo One, 40’lı yaşlarda ince çizgi ve kırışıklıklarla savaşmak için İmedeen Time Perfection(benim kullandığım) ve 50’li yaşlarda menopozun etkilerine karşı cildimizi korumak için Imedeen Prime Renewal kullanımı öneriliyor.

hap
Imedeen Tablet

İçeriğinde balık proteini, domates özü (likopen ), c vitamini, üzüm çekirdeği özü ve çinko bulunuyor. Cilt güzelliği ile ilgilenenler bilirler ki bunlar cilde iyi gelen şeyler hepsi.

Imedeen Tablet
Imedeen Tablet

İçinde 180 tane tablet var. 3 aylık kullanım için. Günde 1 tablet kullanmanızı öneriyorlar. Fiyatı 130-145 TL civarı. Eczanelerde satılıyor ama internetten de bulabilirsiniz.

Gelelim benim yorumlarıma. Nemlendirici sürdüğünüzde cildinizde farkı hissediyorsunuz ama tablet içtiğinizde bunun etkisini anlık anlayamıyorsunuz. Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve özellikle farkettiğim cildimin eskiye göre kurumadığı oldu. Yani görebildiğim etkisi bu yani kırışıklıkları önleyip önlemediği zaten ölçülebilir bir şey değil. Ama benim kırışıklıklarım pek yok zaten. Cildimin parlaklığının arttığını hissettiğimi de söyleyebilirim. Peki tekrar alır mıyım? Evet alırım ama hemen değil. Yani aslında bu benim kendimce bir kararım ama okuduklarımdan çıkardığım bir sonuç olarak yılda 3 aylık bir kür yaparım her yıl. Ama 50’li yaşlarımda daha uzun süre kullanırım kanaatindeyim. Şimdilik çok ihtiyacım olmadığını düşündüğümden , destek amaçlı olarak yılda 1 kez 3 ay kullanırım bir kaç yıl daha. Sonrasına da bakarız artık.

Bugünlük bu kadar. Görüşmek üzere……

 

“Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

 

Toplam Ziyaret: 4639 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir