Innova Çocuklar İçin Güneş Kremi

innova çocuklar için güneş kremi

Innova Çocuk Güneş Kremi

Selamlar,

Tatilimi bitirip dönmüş bulunmaktayım ve ne yazık ki ilk yazım “sakın almayın” diyeceğim bir ürün. İnnova 50 faktörlü çocuklar için güneş sütü.

 

İnnova Kozmetik bir Türk markası bildiğim kadarıyla. Ama bu üründen hiç memnun kalmadım hatta şikayet bile etmeyi düşünüyorum. Yüzümü resmen leke bastı. Kızım da öyle kötü yandı ki resmen haşlandı. Diğer yıllarda kullandığımız güneş koruma kremlerinde hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştık. Hele kızım hiç böyle haşlanmazdı 🙁

 

Bir kozmetik mağazasından 35 Tl’ye almıştım. Hiçbir işe yaramadığı gibi yüzümün bu kadar lekelenmesinden de bu kremin sorumlu olduğunu düşünüyorum.

O yüzden “aman ha ben yandım siz yanmayın!”

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 1389 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/