Institut Esthederm Hücresel Su İnceleme

Institut Esthederm Hücresel Su Spreyini uzun süredir kullanıyorum. Öncelikle size Hücresel Su nedir onu açıklamak istiyorum sonrasında kendi incelememi paylaşacağım.

Institut Esthederm Hücresel Su cildimizde bulunan hücre yapısı taklit edilerek oluşturulmuş cilt üzerinde kullanıldığında, cildi rahatlatan, cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan bir sprey.

Institut-Esthederm-Hücresel-Su-İnceleme

Klasik termal sulardan farkı,  cilt için gerekli tüm içeriğe sahip olması ve bunu sağlarken, renklendirici, parfüm veya koruyucu madde içermeyen bir yapıya sahip olması. Bu sayede %100 cilt üzerinde alerjik reaksiyon göstermemeyi hedefliyor Institut Esthederm Hücresel Su.

Benim deneyimim ile Hücresel Su  kullandığım alanlar

Ben öncelikle nemlendiricimden önce kullanıyorum. Cildim çok daha iyi bir şekilde nemlendiricimle bütünleşiyor.

Maske yapmadan önce cildime birkaç kez sıkıyorum ,bu sayede gözeneklerimden çok daha aktif bir şekilde maskem geçiyor ve maksimum fayda sağlıyorum

Makyajımı yaptım, kuru bir cildim olduğundan dolayı pudramsı bir görünüm oluyor ne kullansam da cildimde. Burada da yardım Institut Esthederm Hücresel Su.  Makyajımı bitirdikten sonra birkaç kez sıktığım da cildimdeki pudramsı görünüm kayboluyor.

Akşam cilt temizleme rutinimi bitirdikten sonra kullanıyorum. Ayrıca özellikle peeling işleminden sonra kullandığımda, cildim çok daha hızlı sakinleşiyor ve üzerine uyguladığım serum ve yağlar çok daha hızlı cildimle bütünleşiyor.

Kısaca 1 ürün ve birçok kullanım alanıyla Hücresel Su  benim her zaman elimin altında olan bir yardımcım. Kullandıktan sonra cildimde ki gerginliği alması, nemlendirme konusunda başarılı olması, ayrıca makyajımı bozmadan pudralı ve pütürlü görüntüyü hafifletmesiyle sürekli kullandığım bir spreyim oldu.

Tek eksi yanı fiyatı, ortalama 85TL civarında satılıyor . Satın alabileceğiniz yerler, online alışveriş siteleri ve eczanelerde bulabilirsiniz.

Benim Institut Esthederm Hücresel Su incelemem ve deneyimim bu şekilde oldu. Sizlerin farklı kullanım alanları var mı?

Sevgiler.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 2.6]

Toplam Ziyaret: 2292 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: