İnternet ve Mobil Bankacılığı Avantajları

Merhabalar

Teknoloji ile aranız nasıl? İnternet bankacılığını ne kadar kullanmayı biliyorsunuz? Yada kullanıyor musunuz? İnternet ve Mobil Bankacılığı Avantajları nelerdir sorularını sorarak ve cevapları vermek isteyerek yazıma başlıyorum.

15 yılı aşkın süredir Türkiye’nin güçlü ve bilinir bankalarından birinin müşterisiyim.

Bilinen bir bankanın müşterisi olmam kendi tercihimden değil de bir nevi zorunlu gerçekleşti. Çünkü maaşım bankaya yattığı için bende  onların bir müşterisi olup çıktım.

İşte o zaman bir çok kolaylıkla tanışmış oldum.

Ben, tüm bankacılık işlemlerimi, ödemelerimi, faturalarımı internet bankacılığı üzerinden hem takip ediyor hemde yapıyorum.

Havale veya eft mi yapacaksınız, ya da faturalarınız mı birikti? Neden o kadar sıra bekleyip, zaman kaybetip üstüne bir de sinir olup yoruluyorsunuz.

En kolayı İnternet bankacılığı kullanmak. Bence..

İnternet bankacılığını hemen hemen her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Ben hem laptop hemde cep telefonumdan rahatlıkla kullanabiliyorum.

İnternet ve Mobil Bankacılığı Avantajları
İnternet ve Mobil Bankacılığı Avantajları

Ayrıca maaş müşterisi olduğum için bazı ek avantajlara da sahibim.

Yapmış olduğum eft, havale, fatura ve başka ödemelerde masraf ödemiyorum.

Kredi çekmek istediğimde yine maaş müşterisi olduğum için düşük faizden yararlanma şansını da yakalamış oluyorum.

İnternet bankacılığından yapılan işlemler şubeye göre çok daha düşük fiyatlarla yapılabilmekte.

Yine aynı bankanın kredi kartım mevcut ve yıllık kart ücreti ödemiyorum.

Onlar tabi yansıtıyorlar ama ben müşteri hizmetlerini arayarak, itiraz ederek sildiriyorum.

Sürekli tek bir banka ile çalışmak istediğimden ve rahatlıkla tek bir noktadan kontrolü sağlamak için kendi adıma olan Bireysel Emekliliğimi de yine aynı bankanın hizmetinden yararlandım. (Küçük bir dip not Bireysel Emeklilik -BES için ayrı bir yazı hazırlayacağım)

Maaşımı banka kartımla çektiğim için, üzerimde nakit dahi olmasa bile, her şekilde alışverişimi karttan yaparak ihtiyaçlarımı alabiliyorum.

Ben bir banka aracılığıyla tüm bu işlemlerin hepsine kolayca ulaşabiliyorum.

Yapılan uygulamalar diğer tüm bankalar içinde aynen geçerli.

Sadece hayatınızı nasıl kolay hale getirebilir, işinizi nasıl çabuk biterebileceğinizi bulmanız için ben bir yazı yazmak istedim.

Artık her türlü işlemimiz rahatlıkla güvenli şekilde internet ortamında yapılabilmekte. Denemek isteyenler için belki ışık tutabilmişimdir.

Yeniden görüşmek üzere.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 245 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com