İpelina Oje Temizleyici..

Neredeyse her gün oje değiştirince dolayısı ile evde aseton da çok çabuk bitiyor. O nedenle bol bol yedek bulunduruyorum olur da kıtlık çıkar falan diye neme lazım. Bu İpelina Oje Temizleyiciyi de özellikle denemek için epey bir aramıştım. Hele de oje temizleme mendillerini bir türlü bulamadım. Sonra markanın yani İpek Kozmetiğin bir lansmanında hediye edildi ama ben ondan öncesinde İpelina ürünlerinin burnumun dibinde yani Carrefour’da satıldığını keşfederek denemek için almıştım.

İpelina Aseton
İpelina Oje Temizleyici

 

Aseton gerçekten çok önemliymiş, son zamanlarda eskiden beri beğendiğim bir kaç markayı artık beğenmez oldum mesela. Başka bir marka da direk çöpü boyladı. Elleri tahriş etmemesi, insanı boğmayacak normal ve makul bir kokusunun olması ve çok zorlanmadan ojemi temizlemesi lazım. O açıdan başka bir aseton benim bir numaram iken İpelina’da ikinci sıraya yerleşti diyebilirim. Makyaj ve oje temizleme mendilleri de güzel, onları da beğendim ama farklı bir yazıda makyaj blogumda  anlatacağım.

İpelina Oje Temizleyici
İpelina Oje Temizleyici

125 ml.’lik aseton bana sürekli kullanırsam ancak 2 hafta yetebiliyor. Genelde bu asetonun çok aşırı kötü kokmamasını ve kolay temizlemesini beğendim. O nedenle evdeki stoklarımın içinei simli ojelerin bile kolay temizlenmesini sağlayan ürünler arasına  İpelina Asetonu da ekledim artık.

Sizin sürekli kullandığınız aseton hangisi acaba..?
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 322 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: