Isana Aloe Vera Duş Jeli

Selamlar :)) Uzun bir aradan sonra yeni yazıyla aranızdayım. Yaz mevsimi bitti sonbahara döndük derken bende sizlere severek kullandığım bir ürün olan Isana aloe veralı duş jelinden bahsedeceğim.

 

Isana uygun fiyat politikasıyla Rossman mağazalarının göz bebeği diyebilirim. Rossmandan alınacaklar arasında ilk sırada yer alan Isana markasının aloe vera ve yoğurt özlü duş jelini bir süredir kullanıyorum.

 

20160918_140546 - Kopya
Isana Aloe Vera Duş Jeli

Köpürmesi ve cildi temizlemesi bana göre iyi. Koku olarak hafif ama ferah bir kokusu var. Kokusundan temizlik hissini alıyorsunuz. Fiyatının uygun olması da ısana markasını alınabilir kılıyor benim gözümde.

20160918_140526 - Kopya
Isana Aloe Vera Duş Jeli

Cildin nem dengesini korumayı vaat etse de o konuda çok yeterli değil. Yaz günlerinde duş sonrası ekstra bir nemlendiriciye ihtiyaç duymasam da son bahar ve kış mevsiminde duş sonrası nemlendiriciye gerek duyabilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 768 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSena Dursun

Yazar Hakkında

(38 yazısı var )

Merhabalar,
Sena ben, 1987 Ankara doğumluyum. Little Butterfly blogunun yazarıyım ve Ankara’da yaşıyorum. Makyaja ve bakıma meraklıyım. Denediğim ürünleri yorumlamayı seviyorum. Yazılarımda sadece kozmetik ve bakım olmayacak. Zaman zaman kitap yorumları ve hayatın içinden yaşanmışlıklarla sizlerle olmayı istiyorum. Umarım severek okursunuz beni.
Sevgiler

Web sitesi: http://nypdsena.blogspot.com.tr/