Isana Deo Roll On Sensetive

Selamlar :)) Bu haftanın konuğu Rossman mağazalarında satılan isana deo roll on sensetive. İlk kez Isana markasına ait bir roll on kullanıyorum, alırken memnun kalır mıyım diye endişelerim vardı çünkü yves rocher roll on’dan nefret etmiştim. Kurumaması ve kıyafete bulaşması tam bir kabustu.

20160918_140834
ısana deo roll on sensetıve

Isana deo roll on içerisinde paraben ve alkol bulundurmayan bir ürün. Kıyafetlerde leke bırakmaz ibaresi var ama beyaz gömleklerde hafif sarı leke bırakıyor, siyah giysilerimde beyazlık yapmadı. Sürünce kuruma hızı orta, uzun süre ıslak kalmıyor ve kuruduğu an rahatça giyinebilirsiniz. Yukarıda da dediğim gibi yves rocher kuruma hızında ömrümü yemişti. Sinir krizi geçirip kaç kez üzerimi giydim de kıyafetlerim yağlı gibi lekelendi bilmiyorum ://

20160918_140840

    ısana deo roll on sensetıve

Uygun fiyatlı olması sebebiyle ve içerisinde paraben – alkol bulundurmamasından dolayı sevdiğim bir roll on kendisi. Kokusu, ferah bir koku. Uygun fiyatlı olması sebebiyle tekrar alacağım ürünler arasında ısana deo roll onlar ama diğer çeşitlerini de denemek istiyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 2.6]

Toplam Ziyaret: 2091 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSena Dursun

Yazar Hakkında

(38 yazısı var )

Merhabalar,
Sena ben, 1987 Ankara doğumluyum. Little Butterfly blogunun yazarıyım ve Ankara’da yaşıyorum. Makyaja ve bakıma meraklıyım. Denediğim ürünleri yorumlamayı seviyorum. Yazılarımda sadece kozmetik ve bakım olmayacak. Zaman zaman kitap yorumları ve hayatın içinden yaşanmışlıklarla sizlerle olmayı istiyorum. Umarım severek okursunuz beni.
Sevgiler

Web sitesi: http://nypdsena.blogspot.com.tr/