Isana El ve Ayak Kremleri..

 Rossmann’da satılan Isana kremleri, hatta Isana markalı bütün ürünleri çok severek kullanıyorum. Özellikle deodorantlarından çok memnunum ama onlardan başka bir yazıda bahsedeceğim. Bugün kış bakımı için olmazsa olmaz el ve ayak kremlerinden bahsetmek istiyorum.

Isana cream
Isana cream

Öncelikle tüp ambalajları klasik ancak böyle ambalajlarda en pahalı markalarda bile kapak açılıp kapanırken 2 hafta sonra yalama olup kapanmamaya başlıyor, hatta kırılıyor. O nedenle bu ürünlerin kapaklarının sağlamlığı da benim hoşuma gitti. Fiyatları 8-10 TL. arasında olması lazım. Çok sık indirime girmiyor, girerse de en fazla 1-2 TL. oynuyor ama olsun zaten uygun fiyatlı ürünler içerisinde oldukları için çok sorun değil.

 

isana cream
isana cream

Isana kremlerin içerikleri fena değil, yine de çok hassassanız incelemeden almayın tabi.

isana cream

isana cream

 

Verdiği his, el ve ayakta emilme süresi iyi. Ayak kremi özellikle gayet yumuşak bir his veriyor. El kreminin de hafif bir papatya kokusu var, elimde yapış yapış ve ağır bir his bırakmıyor. Gün içinde de kullanıma uygun bir krem.

Markanın bu kremlerden başka bir kaç çeşidi daha vardı diye hatırlıyorum. Rossmann mağazalarından hepsini inceleyebilirsiniz.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 5653 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 3.3]

One thought on “Isana El ve Ayak Kremleri..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir