Isana El ve Ayak Kremleri..

 Rossmann’da satılan Isana kremleri, hatta Isana markalı bütün ürünleri çok severek kullanıyorum. Özellikle deodorantlarından çok memnunum ama onlardan başka bir yazıda bahsedeceğim. Bugün kış bakımı için olmazsa olmaz el ve ayak kremlerinden bahsetmek istiyorum.

Isana cream
Isana cream

Öncelikle tüp ambalajları klasik ancak böyle ambalajlarda en pahalı markalarda bile kapak açılıp kapanırken 2 hafta sonra yalama olup kapanmamaya başlıyor, hatta kırılıyor. O nedenle bu ürünlerin kapaklarının sağlamlığı da benim hoşuma gitti. Fiyatları 8-10 TL. arasında olması lazım. Çok sık indirime girmiyor, girerse de en fazla 1-2 TL. oynuyor ama olsun zaten uygun fiyatlı ürünler içerisinde oldukları için çok sorun değil.

 

isana cream
isana cream

Isana kremlerin içerikleri fena değil, yine de çok hassassanız incelemeden almayın tabi.

isana cream

isana cream

 

Verdiği his, el ve ayakta emilme süresi iyi. Ayak kremi özellikle gayet yumuşak bir his veriyor. El kreminin de hafif bir papatya kokusu var, elimde yapış yapış ve ağır bir his bırakmıyor. Gün içinde de kullanıma uygun bir krem.

Markanın bu kremlerden başka bir kaç çeşidi daha vardı diye hatırlıyorum. Rossmann mağazalarından hepsini inceleyebilirsiniz.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 3.6]
Toplam Ziyaret: 5080 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: