Isana İnce Telli Saçlar İçin Hacim Verici Saç Spreyi

 

Herkese merhaba

Sağlıklı ve huzurlu bir hafta sonu diliyorum hepinize. Umarım herkese iyidir. Son bir kaç gündür hastanelerde sürünüyorum. Sudan bulaştığı düşünülen bir salgın varmış ve ona yakalamışım aman dikkat edin siz yakalanmayın.. Mide bulantısı, kusma ve huzursuzluk hissiyle ortaya çıkıyor ve tamamen geçmesi 1- 2 hafta alabiliyor. Umarım kısa sürede iyileşirim ve sizden de  kimse  yakalanmaz çok kötü bir şey.

Bu hastalık konusunu kenara kaldıralım ve bu haftanın ürününe geçelim. Bu hafta size son zamanlarda kullandığım bir saç spreyinden bahsedeceğim. Sadece Rossmann ‘da satılan ISANA markasına ait olan bu saç spreyi ince saçlar için özel olarak üretilmiş ve içinde paraben yok ayrıca UV filtresine de sahip.

ISANA İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN HACİM VERİCİ SAÇ SPREYİ

4 numara olarak gözükse de numarası saç spreyinin tutuculuk şiddetini göstermiyor. ISANA markası her saç tipi için özel bir  çay spreyleri  çıkarmış.Örneğin ;1 numarası kıvırcık saçlar için, 2 numarası boyalı saçlar için gibi. Bu da 4 numaralı olanı ince telli saçlar için olanı hem de mor renkte alırken ilk dikkatimi çeken rengi oldu diyebilirim 🙂

ISANA İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN HACİM VERİCİ SAÇ SPREYİ
Isana İnce Telli Saçlar İçin Hacim Verici Saç Spreyi

Kullanımı çok kolay 30 cm uzaktan saça sıkıyorsunuz ve çok güzel sabitliyor. Genelde ince telli saçlara sahip olanların ben de bunlara dahilim, saç spreylerin de yaşadığımız temel sıkıntı saç spreylerinin saçlarımı yapıştırması, jöle gibi sert durması ve ağırlaştırmasıdır. Bu üründe  ise bu sorunları yaşamadım. Saçımı 6-8 saate kadar sabit tuttu ama bu tutuş son derece doğaldı. Jöle gibi bir görünüm elde etmedim ve saçlarım yumuşacık oldu sertleşmedi. İçinde de paraben içermemesi de oldukça güzel bir özellik.

ISANA İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN HACİM VERİCİ SAÇ SPREYİ

250 ML boyutuyla da oldukça büyük bir ürün. Genel olarak çok sevdiğim bu saç spreyini ince telli saçları olanlara öneririm. Sadece  Rossmann‘lar da bulabileceğiniz bu saç spreyi 8-10 TL arası bir fiyata satılıyor ve sık sık da indirime giriyor.Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 2.4]
Toplam Ziyaret: 4948 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com