Isana Markasının Deodorantlarını Denediniz Mi ?

ISANA DEODORANT

Merhaba Herkese,

Yazın en güzel dönemindeyiz. Havalar sıcak ama nem yok ( en azından benim yaşadığım yerde). Başta bu havalarda olmak üzere aslında her zaman hazırlanırken temiz kıyafetler giyiyoruz, temiz saçlar, temiz eller, güzel bir makyaj yapıyoruz  ama kokuyu unutursak hepsi boşa gider aslında. Eğer kötü kokuyorsanız,  tüm iyi yönlerinizi alıp götürür. Başta bu sıcak havalarda olmak üzere insanlar her daim deodorant/deostick gibi kötü kokuyu önleyecek birer ürün kullanmalı bence. Bende bu aralar severek kullandığım ve çok da uygun fiyatlı bulduğum ISANA markasına ait olan bu deodorantı sizler için yorumlayacağım.
ISANA  DEODORANT
ISANA DEODORANT

Ben  Nivea deodoranta benzettiğim için; Anneler günü indiriminde bu çeşidini almıştım ve o günden beri de severek kullanıyorum. Temiz ve fresh olduğunu , 48 saat koruduğunu vaat ediyor.

ISANA DEODORANT
ISANA DEODORANT
Ben kokusunu temiz buluyorum. Parfümlü veya pudralı bir kokusu yok. Pudralı bir deodorant değil ve bu sayede de siyah ve beyaz kıyafetlerde leke bırakmıyor. 48 saate kadar koruması yok tabiki, o kadar da bekletmiyorum zaten  tazeliyorum. Terliyorsunuz ama teriniz kokmuyor bence bu daha doğal hali ve daha sağlıklısı bazı deodorantlara göre 🙂
ISANA DEODORANT
ISANA DEODORANT

Genelde ISANA deodorantlarının içinde Alüminyum bulunmaz ama bu çeşidinin içinde var maalesef. Bu konuda duyarlıysanız diğer çeşitlerini deneyin derim onlarda alüminyum yok 🙂

ISANA  DEODORANT
ISANA DEODORANT

Ağzı resimde gördüğünüz şekilde. Çok kolay kullanılıyor. Taşıması da kolay. Sadece Rossmann’larda bulabileceğiniz bir ürün. İndirim döneminde fiyatı 3TL olan Isana deodorantın normal fiyatı da 4 TL. Denemenizi öneririm.

Benim şimdilik söyleyeceklerim bu kadardı.
Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte  kalın.
 
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 3.4]
Toplam Ziyaret: 10876 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com