Isana Markasının Deodorantlarını Denediniz Mi ?

ISANA DEODORANT

Merhaba Herkese,

Yazın en güzel dönemindeyiz. Havalar sıcak ama nem yok ( en azından benim yaşadığım yerde). Başta bu havalarda olmak üzere aslında her zaman hazırlanırken temiz kıyafetler giyiyoruz, temiz saçlar, temiz eller, güzel bir makyaj yapıyoruz  ama kokuyu unutursak hepsi boşa gider aslında. Eğer kötü kokuyorsanız,  tüm iyi yönlerinizi alıp götürür. Başta bu sıcak havalarda olmak üzere insanlar her daim deodorant/deostick gibi kötü kokuyu önleyecek birer ürün kullanmalı bence. Bende bu aralar severek kullandığım ve çok da uygun fiyatlı bulduğum ISANA markasına ait olan bu deodorantı sizler için yorumlayacağım.
ISANA  DEODORANT
ISANA DEODORANT

Ben  Nivea deodoranta benzettiğim için; Anneler günü indiriminde bu çeşidini almıştım ve o günden beri de severek kullanıyorum. Temiz ve fresh olduğunu , 48 saat koruduğunu vaat ediyor.

ISANA DEODORANT
ISANA DEODORANT
Ben kokusunu temiz buluyorum. Parfümlü veya pudralı bir kokusu yok. Pudralı bir deodorant değil ve bu sayede de siyah ve beyaz kıyafetlerde leke bırakmıyor. 48 saate kadar koruması yok tabiki, o kadar da bekletmiyorum zaten  tazeliyorum. Terliyorsunuz ama teriniz kokmuyor bence bu daha doğal hali ve daha sağlıklısı bazı deodorantlara göre 🙂
ISANA DEODORANT
ISANA DEODORANT

Genelde ISANA deodorantlarının içinde Alüminyum bulunmaz ama bu çeşidinin içinde var maalesef. Bu konuda duyarlıysanız diğer çeşitlerini deneyin derim onlarda alüminyum yok 🙂

ISANA  DEODORANT
ISANA DEODORANT

Ağzı resimde gördüğünüz şekilde. Çok kolay kullanılıyor. Taşıması da kolay. Sadece Rossmann’larda bulabileceğiniz bir ürün. İndirim döneminde fiyatı 3TL olan Isana deodorantın normal fiyatı da 4 TL. Denemenizi öneririm.

Benim şimdilik söyleyeceklerim bu kadardı.
Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte  kalın.
 
Toplam Ziyaret: 12537 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 17 Ortalama: 3.3]

One thought on “Isana Markasının Deodorantlarını Denediniz Mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir