Isana Professional Aufhellungspray (Saç Rengini Açıcı Sprey)

 

Herkese merhaba

Yazın geldi hatta bitti bile ve yazın gelmesiyle benim gibi bir çoğumuz saçlarımızın rengini açmak için saç açıcı spreylere başvurdu. Benim de bu sene ilk kez denediğim bu saç açıcı spreylerden ilki daha önce saç bakım ürünlerini denediğim Isana markasından oldu. Isana Professional Aufhellungspray (Saç Rengini Açıcı Sprey) ‘i yaklaşık 1,5 aydır kullandım ve artık deneyimlerimi paylaşmaya hazırım .

ISANA PROFESSIONAL AUFHELLUNGSPRAY (SAÇ AÇICI SPREY )
Isana Professional Aufhellungspray (Saç Rengini Açıcı Sprey)

Saç rengini açmayı sarışınlaşmayı vaat eden bu ürünü haftada 3 gün kullandım. Bırak sarışın olmayı saçlarımı doğru düzgün açamadı bile ;

  • Sprey formda olması kullanımı açısından kolaylık sağladı.
  • Kullanım talimatlarında haftada iki kez ıslak saça uygulamayı ertesi gün de  yıkamayı tarif etti.
  • Kokusu çok kötü diğer saç açıcı spreyler nasıl kokuyor bilmiyorum ama bunun kokusu berbat.
  •  Koyu renkli saçlarım var 1,5 aylık kullanım sonucunda saçımın  aralarında kızıla çalan renk değişimleri oldu bu değişim ancak gün ışığında belli oluyor maalesef 🙁
ISANA PROFESSIONAL AUFHELLUNGSPRAY (SAÇ AÇICI SPREY )
Isana Professional Aufhellungspray (Saç Rengini Açıcı Sprey)
  • Maalesef saçlarımı inanılmaz yıprattı. Genel olarak bu saç açıcı ürünlerin yıprattığını biliyordum ama yaptığım bakımlara rağmen yıpratması bence fazla.
  • Doğal ve boyasız saçlar için olan bir ürün; boyalı saçlar için olanı var mı bilmiyorum.
  • Uygun fiyatlı bir ürün ama o fiyata bile değmez.
Benim genel olarak beğenmediğim bir ürün oldu. Kimseye de önermiyorum. Denemek isterseniz Isana markasını sadece Rossman mağazalarında bulabilirsiniz. Saç rengini açmak için kullanabileceğim bir ürün veya bir tarif varsa yorumlarınızı bekliyorum. Kendinize iyi bakın 🙂
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 13 Ortalama: 2.2]
Toplam Ziyaret: 2327 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com