Isana Soft Rose Dudak Balm

ISANA SOFT ROSE DUDAK BALMI

 

Herkese Merhaba

Yeni yılın ilk  cumartesi gününde sizlerleyim. Yeni yılınız sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçer umarım. Tatil günümün tadını çıkarıyorum. Dışarıda kar var ve hava da oldukça soğuk , ben de sizlere sürekli elimin altında bulunan ve dudaklarımı çok iyi koruyan lip balmımdan bahsetmek istiyorum. Yaz kış lip balm kullanan biriyim ve kelimenin tam anlamıyla da  tam  bir lip balm canavarıyım. Çeşitli markaların lip balmlarını kullandım, ISANA markasının çoğu ürününü denemiştim ama ilk kez bir lip balmını denedim ve kullandığım ISANA SOFT ROSE DUDAK BALM ‘dan çok memnun kaldım.

ISANA SOFT ROSE DUDAK BALMI

Rengi ne kadar pembe olsa da aslıda renksiz bir lip balm. O nedenle de rujların altına rahatlıkla kullanılabiliyor. Yapısı çok yumuşak ve sürümü çok kolay. Nemlendirmesini çok seviyorum. Kısa sürede emiliyor ve ruj altında kullanıldığında da ağırlık yapmıyor. Yumuşacık bir yapısı var ve yağlı bir his bırakmıyor. Kokusu da yok gibi hafif bir gül kokusu. Çok ağır yada baskın bir kokusu yok.

ISANA SOFT ROSE DUDAK BALMI

Gördüğünüz gibi içinde renklendirici, katkı maddesi, mineral ve slikon yağ içermiyor. Yaban gülü yağı ve koruyucu Candelilla wax maddesi içeriyor ve bu sayede dudaklarını nemlendirip parlaklık veriyor. Kulanım ömrü  12 ay olan bu lip balmı kısa sürede bitireceğimden eminim. Çok memnunum ve başka çeşitlerini de alabilirim. Isana markası ve bu lip balmla ilgili tek sıkıntı sadece Rossmann mağazalarında satılıyor olması ve mağazalarının her yerde olmaması 🙂

Benim çok sevdiğim bu lip balmı şiddetle öneriyorum. Normal fiyatı  5 TL olan bu dudak balmı sık sık indirimlerde 3 TL ye satılıyor. Ben  bir sonraki lip balm  alışım da incili olanını almayı planlıyorum. İçinizde Isana Soft Rose dudak balm yada başka ISANA lip balm kullanan var mı yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler

 

 

Toplam Ziyaret: 3558 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 2.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir