İstanbul’da, Hollandalı Feyenoord Taraftarlarının Tezahüratı…

İstanbul’da, Hollandalı Feyenoord taraftarlarının tezahüratı

İstanbul turizminin sıkıntıda olduğu şu günlerde, tarihi yarımadada bir pub’da eğlenen Hollandalıların görüntüleri İstanbul için olumlu bir algı yarattı.

29 Eylül Perşembe günü gerçekleşen Feyenoord – Fenerbahçe maçından önce Feyenoord taraftarları takımlarını yalnız bırakmamak için geldikleri İstanbul’da, daha ziyade tarihi yarımada otellerinde konakladırlar ve maçtan önce Sirkeci’deki çeşitli publarda eğlendiler.

Bu publardan biri olan Red River Pub’da görüntülenen taraftar tezahüratı sosyal medyada yayımlandı. Yayımlandığı Facebook sayfasındaki video 75 bin kişiye ulaştı. Böylece, İstanbul’un eğlenceli bir yer olduğu Hollanda’da bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Aslında bu bir anlamda sosyal medyanın gücü oluyor. Sosyal medya aracılığı ile, daha önce hiç bulunmadığınız ortamlara gidebiliyor, kendinizi belki de hiç ulaşamayacağınız kişilere ulaşırken bulabiliyorsunuz.

Bu nedenle güzel ülkemizin nadide köşelerini sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile paylaşmamız, ülkemiz içinde faydalı olabilir.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 288 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com