Ixora Fantasy Set Ürün Deneyimi

IXORA

Merhaba,


Bugün sizleri  Ixora Parfüm’ün Fantasy Set’i ile tanıştırmak istiyorum.

Ixora Fantasy Set

El ve vücut kremi, duş jeli ve parfüm olarak set halinde satılan ürünün 5 ayrı çeşidi var. Bende ki çeşidi Passion Fantasy Serisi. 

Ixora Fantasy Set

Parfüm içeriğinde Koku ailesi olarak Floral-Fruity-Vanilya tanımlanmış. Vanilya, Böğürtlen, Şeftali, Kırmızı Meyveler, Orkide, Amber kokuları ile  harmanlanmış. İlk başta aldığınız keskin koku sonrasında yerini tatlı bir şekerleme kokusuna bırakıyor. Çok ağır bir koku değil, hem gündüz hemde gece kullanılabilir.

Ixora Fantasy Set

Set olarak sunulan üründe ki el kremi parfüm ile aynı koku özelliklerini taşıyor. Tatlı badem yağı ve keratinle cildinizi besliyor. İlk başta çok yağlıymış gibi hissettirse de cilde iyice yedirildiğinde sadece yumuşaklık hissi bırakıyor.

Ixora Fantasy Set

Duş jeli de aynı koku özelliklerine sahip. İçeriğindeki zeytinyağı özleri ile duşta kuruyan cildi nemlendirip rahatlatıyor. Çok az miktardaki jel ile köpük keyfini yaşayabiliyorsunuz. Tüm çeşitlerde ki duş jellerinin görüntüsü parıltılı, bu da ayrı bir hava katıyor. Çok simli görüntüsü sizi yanıltmasın korkmayın, üzerinizde sim kalmıyor 🙂

Setteki ürünlerin kokularının aynı olması, parfüm kokusunun daha uzun süre vücudunuzda kalmasını sağlıyor bu da ayrı bir fayda.

Diğer çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz, Ixora Parfüm‘ün web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Mis gibi günler geçirmek dileği ile, 

Sevgiler, 

Şafak

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1666 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com