Ixora ile Banyo Keyfi..

ixora bath

Blog yazmaya başladıktan sonra tanıştığım markalardan biridir Ixora, Whisper isimli parfümünden de burada bahsetmiştim. Bugün de bir süredir kullandığım Fantasy serisinin duş jeli ve body butterından bahsetmek istiyorum. Bu bendeki pembe olan Dream Fantasy ve bundan başka 4 değişik çeşidi daha var Fantasy serisinin.

Parfümünü henüz kullanmaya başlamadım, o nedenle duş jeli ve vücut kremine bakalım;

ixora bath
ixora fantasy shower gel

Duş jeli parfümü ile birebir aynı kokuyor ve kokusu oldukça kalıcı diyebilirim.  Biraz meyvemsi, biraz da egzotik çiçeklere benzer bir kokusu var ve biraz ağırca bir koku..Koku notalarında mandalina, böğürtlen, sandal ağacı, kiwi, frezya ve nilüfer yer alıyor. Güzel köpürüp, güzel temizliyor.

ixora
ixora body butter

Body Butter ise hem yapı hem de koku olarak oldukça yoğun bir krem, gerçekten çok az bir miktarı yeterli oluyor . Sürüldükten sonra buram buram kokmaya devam ediyor. Elimi yıkamadığım sürece kokuyu almaya devam ediyorum.

Ixora’nın bazı yerlerde mağazaları var ise de ben hiç İstanbul’da görmedim, o nedenle  ürünleri incelemek, almak isterseniz buraya bakabilirsiniz.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2536 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: