Ixora Whisper Parfüm…

Ixora Whisper Parfüm

Yaz kış parfüm kullanmayı çok seviyorum. İmza parfümün var mı derseniz Dior Hypnotic Poison derim. Onun dışında da artık çok çok beğenmedikçe bir parfüme 200-300 TL. civarında vermeyi gereksiz bulmaya başladım. Hele de 100 ml.’lik parfüm asla almamaya kararlıyım. Çünkü o parfüm bitmeden ben kendisinden sıkılmış oluyorum.

ixora
Ixora Whisper Parfume

Ixora Whisper parfüm ise tatlı, fresh kokusu, uygun fiyatı ve orta  derecede kalıcılığı ile tercih ettiğim, beğendiğim parfümlerden biri oldu. İçinde beyaz çiçeklerin fresh kokuları ve tatlı meyvelerin aroması bulunuyor.  Orta notasında ise en sevdiğim yasemin kokusu bulunuyor.  Ixora’nın diğer parfüm çeşitleri için Ixora’nın kadın parfümleri adresine bakabilirsiniz.

Sevgiler..

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1.5]
Toplam Ziyaret: 2157 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: