Janssen Sensitive Yatıştırıcı Yüz Kremi

Janssen Kozmetik  ile tanışmam bir etkinlik sayesinde olmuştu, etkinlikte hediye edilen yatıştırıcı yüz kremlerini kış gelip, deli soğuklar başlayınca makyajımı çıkardığım andan, yatana kadar kullanıp cildimi rahatlatmaya başladım. Janssen Sensitive Yatıştırıcı Yüz Kremi

janssen-1

Janssen Sensitive Secrets

Janssen Kozmetik bir Alman firması ve alanında bir çok ödül kazanmış ürünleri var.
Cilt tipine göre üretilen 250 tane Janssen ürünü bulunuyor.

janssen-2

Janssen Sensitive Secrets

Benim cildimi soğuklardan korusun, yatıştırsın ve kaybettiği nemini geri versin diye kullandığım markanın yatıştırıcı yüz losyonu, aslında aşırı hassas ve kurumuş ciltler için formüle edilmiş ama kış aylarında yüzüm normalden daha kuru ve hassas olduğu için rahatça kullanabiliyorum bu kremi. Krem günlük olarak nemlendirme amaçlı kullanılabildiği gibi, makyaj altına fondöten bazı olarak da kullanılıyormuş. Ancak ben bu şekilde denemedim.

janssen-31
Janssen Sensitive Yatıştırıcı Yüz Kremi

Krem yumuşacık, cildin soğuktan bozula dengesine ve kuruluğuna çok iyi geliyor ve nazikçe besleyerek yatıştırıyor. Akşam makyajımı temizleyip toniklendikten sonra gece yatana kadar kullanıyorum. Cildimi yağlandırmadan nemlendiriyor ve yatıştırıyor.

Janssen ürünleri çeşitli dermokozmetik sitelerinde ve yetkili eczanelerde bulunabilir.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2188 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: