John Frieda Frizz Ease

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlere,kontrol altına almakta zorlandığımız saçlarımız için çözüm niteliğinde bir üründen bahsetmek istiyorum. John Frieda Frizz Easeelektriklenme ve kabarmaya karşı bakım serumu.
Öncelikle saçlarımdan bahsedeyim.Düzenli olarak bakımlar uygulamama ve kestirmeme rağmen yıpranmış ve elektriklenen görünümünü bir türlü çözemediğim saçlara sahibim.Sebebi hem yapısal olarak kuru olması hem de iş gereği çok fazla spray kullanıyor olmam.Sürekli boyatmam da cabası 🙂

john-frieda-frizz-ease
John Frieda Frizz Ease

Konuyla alakalı olarak yukarıda da bahsettiğim gibi türlü bakımlar uyguladım ancak sonuç istediğim ölçüde iyi olmadı. Daha evvel Burada bahsettiğim indirim alışverişim sırasında bu ürüne bir şans vermek istedim. Bu markaya ait kullandığım ilk ürün olacaktı.

50 ml çok farklı bir ambalaj içerisinde ürün,renksiz ve yoğun kıvamlı. Uygulama şekli diğerlerinden biraz farklı. Banyoda sırılsıklam saçıma uyguluyorum ve durulamıyorum. Zaman zaman kuru saçıma uyguladığım da oldu. Kokusu çok güzel olmakla birlikte gerçekten tatmin edici sonuç aldım. En güzel yanı, saçı ağırlaştırmıyor ve erken yağlanmasına sebep olmuyor. İçeriğini merak edenler için içindekiler bölümünü de ekledim.

Watsons mağazalarında bulabileceğiniz bu ürünün fiyatı 25 TL civarında. Farklı kozmetik sitelerinde de bulabiliyorsunuz. Elektriklenme sorunu olan bakımsız görünümlü saçlarınız varsa mucizevi dokunuşlar için bir şans verin derim..
Sevgiyle kalın..

Toplam Ziyaret: 1628 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

2 thoughts on “John Frieda Frizz Ease

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir