John Frieda Frizz Ease

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlere,kontrol altına almakta zorlandığımız saçlarımız için çözüm niteliğinde bir üründen bahsetmek istiyorum. John Frieda Frizz Easeelektriklenme ve kabarmaya karşı bakım serumu.
Öncelikle saçlarımdan bahsedeyim.Düzenli olarak bakımlar uygulamama ve kestirmeme rağmen yıpranmış ve elektriklenen görünümünü bir türlü çözemediğim saçlara sahibim.Sebebi hem yapısal olarak kuru olması hem de iş gereği çok fazla spray kullanıyor olmam.Sürekli boyatmam da cabası 🙂

john-frieda-frizz-ease
John Frieda Frizz Ease

Konuyla alakalı olarak yukarıda da bahsettiğim gibi türlü bakımlar uyguladım ancak sonuç istediğim ölçüde iyi olmadı. Daha evvel Burada bahsettiğim indirim alışverişim sırasında bu ürüne bir şans vermek istedim. Bu markaya ait kullandığım ilk ürün olacaktı.

50 ml çok farklı bir ambalaj içerisinde ürün,renksiz ve yoğun kıvamlı. Uygulama şekli diğerlerinden biraz farklı. Banyoda sırılsıklam saçıma uyguluyorum ve durulamıyorum. Zaman zaman kuru saçıma uyguladığım da oldu. Kokusu çok güzel olmakla birlikte gerçekten tatmin edici sonuç aldım. En güzel yanı, saçı ağırlaştırmıyor ve erken yağlanmasına sebep olmuyor. İçeriğini merak edenler için içindekiler bölümünü de ekledim.

Watsons mağazalarında bulabileceğiniz bu ürünün fiyatı 25 TL civarında. Farklı kozmetik sitelerinde de bulabiliyorsunuz. Elektriklenme sorunu olan bakımsız görünümlü saçlarınız varsa mucizevi dokunuşlar için bir şans verin derim..
Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 1597 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/