Johnsons Baby Bebek Yağı

Mutlu haftalar. Bebekler gibi pamuksu cildi kim istemez?  Bunun için bebekler gibi yağlanalım diyorum. Johnsons Baby Bebek Yağı bu konu için ideal çözüm.

Johnsons Baby Bebek Yağı
Johnsons Baby Bebek Yağı

Bebeklerin cildi çok hassas olduğu için, anneler daha yumuşak ve daha nemli ürünler tercih ediyor. Bu konuda popüler olan markanın birden fazla çeşidi var. Ben papatyalı olanı kullanmaya başladım. Tabii kendim için 🙂  İçeriği ile normal demlendiricilerden  10 kat daha fazla nem deposu olan bu yağı fındık kadar bir miktarda alıp uygulayabilirsiniz. Duştan sonra hafif nemli olan cilde uygulamak benim en sevdiğim yol oldu.  Yüz bölgenize uygulamak isterseniz de yağlı ciltler için tavsiye etmem. Ya da sivilce sorununuz varsa da dikkat etmelisiniz o bölgeyi besleyip sorunlara yol açabilir. Aynı şekilde vücuttta ki tüylenmeyi de arttırdığı bir gerçek.

Ayak topuklarınıza bile masaj yaparak sürerseniz o sertleşmiş görünüm daha yumuş bir hale geliyor.  Peki, bebek yağı sadece nemlendirici olarak mı kullanılır?

Johnsons Baby Bebek Yağı

Ben arkadaşımdan aldığım tavsiye ile plajda güneş kremi yerine kullanmaya başladım. Yakıcılık konusunda bence pek çok güneş kremiyle yarışır.

Güneşin ve tuzlu suyun kuruttuğu cildiniz hem anında yumuşuyor hem de ekstra bir ürüne ihtiyacınız kalmadan yanıyorsunuz. Bunu yaparken hassas bir cildiniz varsa dikkat edin derim. Buğday tenli olan biri olarak bir zararını görmedim ama beyaz enliyseniz çok abartmasanız iyi olur.

Ben bir süredir olumsuz  bir yönünü görmedim. Umarım memnun kalırsınız.

İyi tatiller

Toplam Ziyaret: 1461 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir