Johnsons Baby Bebek Yağı

Mutlu haftalar. Bebekler gibi pamuksu cildi kim istemez?  Bunun için bebekler gibi yağlanalım diyorum. Johnsons Baby Bebek Yağı bu konu için ideal çözüm.

Johnsons Baby Bebek Yağı
Johnsons Baby Bebek Yağı

Bebeklerin cildi çok hassas olduğu için, anneler daha yumuşak ve daha nemli ürünler tercih ediyor. Bu konuda popüler olan markanın birden fazla çeşidi var. Ben papatyalı olanı kullanmaya başladım. Tabii kendim için 🙂  İçeriği ile normal demlendiricilerden  10 kat daha fazla nem deposu olan bu yağı fındık kadar bir miktarda alıp uygulayabilirsiniz. Duştan sonra hafif nemli olan cilde uygulamak benim en sevdiğim yol oldu.  Yüz bölgenize uygulamak isterseniz de yağlı ciltler için tavsiye etmem. Ya da sivilce sorununuz varsa da dikkat etmelisiniz o bölgeyi besleyip sorunlara yol açabilir. Aynı şekilde vücuttta ki tüylenmeyi de arttırdığı bir gerçek.

Ayak topuklarınıza bile masaj yaparak sürerseniz o sertleşmiş görünüm daha yumuş bir hale geliyor.  Peki, bebek yağı sadece nemlendirici olarak mı kullanılır?

Johnsons Baby Bebek Yağı

Ben arkadaşımdan aldığım tavsiye ile plajda güneş kremi yerine kullanmaya başladım. Yakıcılık konusunda bence pek çok güneş kremiyle yarışır.

Güneşin ve tuzlu suyun kuruttuğu cildiniz hem anında yumuşuyor hem de ekstra bir ürüne ihtiyacınız kalmadan yanıyorsunuz. Bunu yaparken hassas bir cildiniz varsa dikkat edin derim. Buğday tenli olan biri olarak bir zararını görmedim ama beyaz enliyseniz çok abartmasanız iyi olur.

Ben bir süredir olumsuz  bir yönünü görmedim. Umarım memnun kalırsınız.

İyi tatiller

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1446 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/