Johnsons Baby Kolay Tarama Spreyi..

Bugün hem çocukların hem de büyüklerin işine yarayacak ve rahatça kullanacağı bir üründen söz edeceğim, Johnsons Baby kokay tarama spreyi. Saçlarım kısa sayılır ama çok ince telli ve her yıkamadan sonra inanılmaz karışıyor ve resmen düğüm oluyor.  Saçlarımı açmaya çalışırken genellikle yoluyorum. O nedenle saçlarımı kolay ve koparmadan açacak pek çok ürün deniyorum. Bunlardan biri de bu saç tarama spreyi oldu. 

johnsons-sprey
Johnsons Baby Kolay Tarama Spreyi

Spreyi Gratis’den 12-13 TL. gibi bir fiyata almıştım. Baya oldu alalı ama araya başka deneyeceğim saç spreyleri, tarama spreyleri girdiği için bunun kullanımını biraz erteledim. Bir de ilk bir kaç kullanımda aslında hiç beğenmemiştim. Daha sonra sanki daha iyi oldu. 

 

johnsons
Johnsons Baby Kolay Tarama Spreyi

 

Johnsons bu spreyi ilk çıkardığında çocuklar için olduğunu, saçların kolay taranmasından başka, kokusunun güzel ve kalıcı olduğunu ayrıca da saçlara parlaklık verdiğini vurgulamıştı. Okuduğum bir kaç blog yazısı da bu vaatleri destekleyince almakta sakınca görmemiştim.  Açıkçası ben bunlardan hiç birini göremedim. Saçlarımın taranmasını bir dereceye kadar kolaylaştırıyor ama şuradaki ürüne göre çok çok başarısız bence. Onun dışında öyle güzel denecek bir kokusu yok, hatta neredeyse hiç kokusu yok. Dolayısı ile de kalıcı da değil. Saçları parlatmasına gelince, kesinlikle böyle bir etkisi yok ne yazık ki.

Markanın çoğu ürününü mesela bebe yağını çok severek kullandığım için bundan gerçekten umutluydum. Hatta 1-2 mağazada bulamayınca baya bir aradım ama beni hayal kırıklığına uğratan bir ürün oldu kendisi. Saç tarama spreyi kullanmak benim için oldukça gerekli ama bu markayı bir daha alacağımı sanmıyorum. 

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 4850 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 20 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir