Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi

Mutlu haftalar . Tırnak ve Tırnak Eti Peelingini duymuşmuydunuz? Rutin bakımımın olmazsa olmazı “Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi” bu hafta bizlerle.

Bir kadının en küçük ama en gösterişli yeri bence tırnaklardır. Tırnak bakımınız tamsa eğer kendinizi iyi ve çekici hissetmemek için hiçbir sebebiniz yokJ  Bambu ve Hindistan cevizi özleriyle hazırlanmış bu tırnak peelingi, ölü derilerin giderilmesinde büyük yardımcı.  5 haftadır kullandığım bu ürün tırnaklarımın ihtiyacı olan manikür seviyesini bile aza indirmiş durumda.

Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi
Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi

Duştan sonra yumuşamış tırnak çevresine kendi fırçasıyla uygulayıp iki dakika kadar bekliyorum.  Masaj yapar şekilde yaydıktan sonra ılık suyla yıkıyorum. Sonrası tamamen size kalmış, Ben manikür yapmamak için bu temizleme işleminden sonra tırnak etlerimi biraz içeri ittiriyorum ve canlanmış tırnak etlerim gayet sağlıklı duruyor.

Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi
Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi

Kullandığınız el kremini de Kalyon Tırnak ve Tırnak Peelingi ile işleminiz bittikten sonra sürerseniz her şey tamam olur. Tertemizve prenses gibi olmuş tırnaklara benim tabirimle prenses rengi bir oje gayet güzel olur. Son olarak bu peeling neredeyse her kozmetikçide var ve fiyatıda 5 tl.

Toplam Ziyaret: 935 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir