Kapalı Kalan Saçlar İçin LeSoleil Şampuan

Uzun yıllardır kapalı kalan saçların bakımı hakkında sorular alıyorum. ilk çıktığı günden beri, kapalı saçlar için olan şampuanlar hakkında  fikrim soruluyor. Kapalı Kalan Saçlar İçin Lesoleil Şampuan saçları tüm gün havasız kalanlar için üretilmiş. Saç dökülmesini durdurmayı da vadediyor.

lesoleil
Kapalı Kalan Saçlar İçin LeSoleil Şampuan

Merak edenler için içerik kısmını da paylaşıp sizi sıkmadan görüşlerimi bildirmek istiyorum. İçerik konusunda çok bilgim olmadığı için yorum yapmadan sizlere bırakıyorum.

image
Kapalı Kalan Saçlar İçin LeSoleil Şampuan

Ambalaj olarak bana pek albenili gelmese de sade ve kullanışlı buldum. Ürün hoş kokuyor ve gayet güzel köpürüyor. Genelde kullandığım şampuanlar çok köpürmediği için bu bir hayli köpürmüş geldi bana. Ürünü tamamen bitirdikten sonra size yazıyorum. En sevdiğim yanı saçlarımda saç kremine gerek kalmadı. Saçların yumuşacık oldu. Hem de saç kremi olmadan. Kepeklerimde azalma olmadı. Oldukları gibi duruyorlar. Saç dökülmem ise bir hayli durdu. Kesinlikle yeniden almak istiyorum. Ben ve kardeşim yağlı saçlar için olanı kullandık. İkimizden de geçer oy aldı.

375 gr. ve 650 gr.lık boyu var.Bir çok online satış sitesinde var. Fiyatı aldığınız yere göre değişiyor. Yaklaşık olarak büyük boyunun fiyatı 20 TL. ile 27 TL arasında. 

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 583 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com