Kapalı Kalan Saçlar İçin LeSoleil Şampuan

Uzun yıllardır kapalı kalan saçların bakımı hakkında sorular alıyorum. ilk çıktığı günden beri, kapalı saçlar için olan şampuanlar hakkında  fikrim soruluyor. Kapalı Kalan Saçlar İçin Lesoleil Şampuan saçları tüm gün havasız kalanlar için üretilmiş. Saç dökülmesini durdurmayı da vadediyor.

lesoleil
Kapalı Kalan Saçlar İçin LeSoleil Şampuan

Merak edenler için içerik kısmını da paylaşıp sizi sıkmadan görüşlerimi bildirmek istiyorum. İçerik konusunda çok bilgim olmadığı için yorum yapmadan sizlere bırakıyorum.

image
Kapalı Kalan Saçlar İçin LeSoleil Şampuan

Ambalaj olarak bana pek albenili gelmese de sade ve kullanışlı buldum. Ürün hoş kokuyor ve gayet güzel köpürüyor. Genelde kullandığım şampuanlar çok köpürmediği için bu bir hayli köpürmüş geldi bana. Ürünü tamamen bitirdikten sonra size yazıyorum. En sevdiğim yanı saçlarımda saç kremine gerek kalmadı. Saçların yumuşacık oldu. Hem de saç kremi olmadan. Kepeklerimde azalma olmadı. Oldukları gibi duruyorlar. Saç dökülmem ise bir hayli durdu. Kesinlikle yeniden almak istiyorum. Ben ve kardeşim yağlı saçlar için olanı kullandık. İkimizden de geçer oy aldı.

375 gr. ve 650 gr.lık boyu var.Bir çok online satış sitesinde var. Fiyatı aldığınız yere göre değişiyor. Yaklaşık olarak büyük boyunun fiyatı 20 TL. ile 27 TL arasında. 

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Toplam Ziyaret: 608 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir