Kar Voleybolu Turnuvası Erciyes’de Başlıyor

Avrupa Voleybol Federasyonu (CEV) tarafından düzenlenecek olan “2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Kupası”, 18 ve 19 Şubat tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez Erciyes’te yapılacak. Ulusal ve uluslararası spor etkinliklerine ev sahipliği yapan Erciyes Kayak Merkezi, kış sporlarında dünya trendlerini Türkiye’ye getirerek ilklere imza atmaya devam ediyor. Ülkemizin en yüksek zirvelerinden biri olan Erciyes, bu haftasonu uluslararası profesyonel sporcuların mücadelesine sahne olacak.

Kazanan takımlara para ödülü verilecek

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) ve Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Kar Voleybolu Avrupa Kupası etkinliğini, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Erciyes A.Ş. işbirliğiyle yürütüyor. 2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Kupası, Erciyes Kayak Merkezi’nin Develi Kapı bölgesinde yapılacak. 24 takımın katılacağı turnuvada, kazanan takımlara para ödülü verilecek.

Voleybol severleri turnuvaya davet ediyor

Radisson Blu Hotel Kayseri, voleybol severleri ve karın eşsiz güzelliğini yaşamak isteyenleri turnuvaya davet ediyor. Turnuvanın yanı sıra, eğlenceler ve şovlar, gelecek misafirler için keyifli bir haftasonu aktivitesine dönüşecek. Erciyes’e gelen yerli – yabancı oyuncular ve ziyaretçiler, aynı zamanda Kayseri mutfağının eşsiz lezzetlerini tatma fırsatı bulacak.

Turnuvayı değerlendiren Radisson Blu Hotel Kayseri Genel Koordinatörü Recep Arifoğlu, şunları söyledi: “Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin, büyük yatırımları sonucunda, dünya standartlarındaki tesisleri ve pistleriyle “Uluslararası Kış Sporları Merkezi” haline gelen Erciyes Kayak Merkezi, ulusal ve uluslararası spor etkinliklerine ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. 34 kayak pisti ve 110 kilometre pist uzunluğu ile kayak severlerin gözdesi olan Erciyes’te, 154 adet suni kar makinesi bulunuyor. Turnuvanın ülkemize alınmasında, Erciyes AŞ başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Sekiz ayrı tur olarak düzenlenen 2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu’nun yapılacağı ülkeler:

1. Tur – Erciyes Kayseri Türkiye (18-19 Şubat 2017)
2. Tur – Spindleruv Mlyn Çek Cumhuriyeti (25-26 Şubat 2017),
3. Tur – Uludağ Bursa Türkiye (3-5 Mart 2017)
4. Tur – Disentis İsviçre (11-12 Mart 2017),
5. Tur – Kjanska Gora Slovenya (18-19 Mart 2017),
6. Tur – Wagrain-Kleinarl Avusturya (25-26 Mart 2017),
7. Tur – Malbun Lihtenştayn (1-2 Nisan 2017)
8. Tur – Kronplatz / Plan de Corones İtalya (8-9 Nisan 2017)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 8876 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com