Kaş Dökülmesine Karşı Formül

Herkese mutlu haftalar. Asla kullanmadan çıkmayacağınız kozmetik ürününüz ne deseler cevabım kaş farı olurdu.  Çünkü dolgun kaşlar, uzun kirpikler ve ruj en sevdiğim makyaj kombinimdir. Ama uzun süre kaş farı kullanımı kaşlarımı dökmeye başladı. Çok yoğun olan kaşlarımı eskiden daha güzel oluyor diye kaş farıyla doldururken artık kaşım yok diyerek doldurmaya başladım. Bu iş böyle gitmez diyerek soluğu eczanede aldım maalesef. Zaten pek çok kişinin kullandığı özellikle artı başka bir ürünle saça uyguladıkları bir formülden bahsetmeye başlıyorum.

mucizevi formül
Kaş dökülmesine karşı formül
mucizevi formül
Kaş dökülmesine karşı formül
Kaş dökülmesine karşı formül

Badem yağı, Bepanthen ve Evigen.

Bepanthen ve Evigen ampul şeklinde olarak veriliyor.

Evigen bir E vitamini. Cildi güzelleştirip yaraların daha çabuk iyileşmesini sağlayan bir hücre koruyucu.

Bepanthen derideki yıpranma ve kabuklanmaları yok edip çatlakları yok eder. Saç derisinin de güçlenmesini sağlar.

mucize formül

Tatlı badem yağının içine bu iki ampulü badem yağı şişesinin içine boşaltıp güzelce karıştırmanız gerekiyor. Badem yağı şişesi hepsini alacak boyutta değildi ben daha büyük bir şişeye aktardım o yüzden. Ampullerdeki sıvılar çok yoğun dökülmesi çok zor, bir şırınga yardımıyla çekip şişeye aktarsanız daha hızlı olur. Birde ampulleri kırarken bir havlu kullanmanızı tavsiye ederim. Ben bunu kullanmaya başlayalı 3 hafta oldu. Her gece sürmem gerekirken maalesef unutuyorum ama ona rağmen kaşlarımda artış gördüm. En azından artık kaş farı olmadan çıkabiliyorum. Bu arada bu süreçte kaşıma hiç bir kozmetik ürünü kullanmamaya çalıştım.  Umarım yakın zamanda eski haline dönecektir. İyi haftalar.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1416 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/