Kerastase Ürünleriyle Saç Bakımı Hızlı ve Kolay

Kerastase Ürünleriyle Saç Bakımı Hızlı ve Kolay

Boya, röfle gibi kimyasal işlemler, güneşin zararlı ışınları, ısı ile şekillendirme gibi etmenler saçların yıpranmasına neden olur. Zamanla cansız ve sağlıksız bir saç görünümü ortaya çıkar. Saçları yıpranmalara karşı koruma altına almak ise Kerastase ürünleri ile son derece kolay. Özel ürün serileri hazırlayarak saçların yıpranmasını önleyen ve yıpranmış saçları onaran, parlak saçlara sahip olmanızı sağlayan, çeşitli saç sorunlarını ortada kaldıran Kerastase markası, hızlı ve kolay saç bakımı için en ideal ürünleri size sunuyor.

Kerastase Fusio Dose Serisi Aktif İçeriklerle Saçları Onarıyor

Kerastase Ürünleri

Saç bakımı için özel olarak formüle edilmiş ürünlerden oluşan Kerastase Fusio Dose serisi, yüksek teknoloji ile hazırlanmış olan saf içerikler saçların kısa sürede onarılmasını sağlıyor. Saçlara derinlemesine nüfuz eden aktif bileşenler saç onarımını hızlandırıyor. Kerastase Fusio Dose Concentre Vita Ciment daha dayanıklı ve daha canlı saçlara sahip olmak isteyenlerin tercihi olabilir. Saçı nemlendirirken yeniden yapılanmasını da sağlayan ürün, etkisini kısa sürede fark edebileceğiniz kadar hızlı bakım sunuyor.

İncelmiş saçlarına yoğunluk kazandırmak isteyenler Kerastase Fusio Dose Concentre Densifique ürününü tercih edebilir. Ürün saçı besleyerek yoğunluk kazandırıyor ve nemlendirerek kırılmalara karşı koruyor. Boyalı saçların parlak görünümünü koruması için de Kerastase Fusio Dose Concentre Pixelist ürünü ön plana çıkıyor.

Kerastase Cristalliste Serisi Cansız ve Sönük Saçlara Enerji Veriyor

Kerastase Ürünleri

Saçlarını canlandırmak ve doğal bir parlaklığa kavuşmasını sağlamak isteyenler için hazırlanan Kerastase Cristalliste serisi farklı saç tiplerine öze ürünlerden oluşuyor. Saç pürüzlerini yok eden ve daha parlak görünmesini sağlayan Kerastase Cristalliste Cristal Masque Işıltı Veren Maske saçları yumuşatma etkisine de sahip. Kerastase Cristalliste Lait Cristal Işıltı Veren Nemlendirici Saç Kremi ise günlük kullanıma uygun bir formüle sahip. Kolay uygulanan saç kremi anında ışıldayan parlak bir saç görünümü elde etmenizi sağlıyor. Kerastase Cristalliste serisi genç kızların beklentilerine yönelik bir formülle hazırlandı. İnce ve kalın telli saç yapısına uygun şampuan çeşitleri ürün serisinde bulunuyor.

Kerastase saç bakım ürünlerinin tümünü en uygun ödeme seçenekleri eşliğinde www.tahtatarak.com adresinden temin edebilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2271 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com