KIEHL’S FacialFuel Eye De-Puffer

Merhabalar

Son bir kaç yıldır göz altı torbalarımdan çektiğimi başka bir şeyden çekmedim. Çok fazla kozmetik, dermo kozmetik ürünler kullandım ve bunlardan gerçekten işe yarayan ve yaramayanları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Benim göz altı torbaları sorunum biraz genetik biraz hipotiroit rahatsızlığımdan kaynaklanıyor. En zoru da bu. Dışarıdan müdahale ile düzelmesi çok daha zor oluyor ama işe yarayan kozmetik ürünleri de var. Ama maalesef Kiehls Göz Altı Kremi için işe yaradı diyemeyeceğim.

kiehls
Kiehls Göz Altı Kremi

Oysa ki ne şirin bir ambalajı vardı. Oysa ki markaya güvenerek ne umutlarla almıştım bu gözaltı kremini:(  Kiehl’s markası Amerikan. Kullananlar çok memnun olduğu için daha çok beklentilerle almıştım bu minik, stick şeklindeki göz altı kremini. Göz altı torbalarını gidermek için gece uyumadan sabah uyanınca sürmemi önerdi satış temsilcisi.

Kiehls Göz Altı Kremi
Kiehls Göz Altı Kremi

Resimde görüldüğü üzere stick şeklinde ve çevrilerek bir miktar dışarı çıkartılıp uygulanıyor. Göz altı ve üstüne uygulanması gerekiyor. 5 gr’lık ambalajda. Oldukça küçük bir kutu. Öncelikle çok uzun süre kullanamayacağımı düşünmüştüm ama çok az kullanım yetiyor. Ama işe yaramadığı için kullanmıyorum ki artık zaten:(

Aldığım ilk günlerde 5 gün falan sabah-akşam kullandım ve gözaltı torbalarım daha da fazla arttı. Krem 65 TL Kiehl’s mağazasında. Bu arada Kiehl’s markası hiç indirim yapmıyormuş. Kampanya falan da yapmıyormuş. İhtiyaçları yok demek ki:)))

Sonuç olarak memnun kalmadığım bir ürün. Kişiye göre değişir belki ama bende işe yaramadığı gibi torbalanma sorununu da arttırdı.

Şimdilik hoşçakalın…..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 1322 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/