Kiehl’s Powerful Strenght Line Reducing Concentrate (C Vitamini Serumu)

Bugün sizlerle Kiehl’s Powerful Strenght Line Reducing Concentrate(C Vitamini Serumu) paylaşmak istiyorum.

Şu aralar Kiehl’s markasına çok taktığım, bir sürü şey aldığım  doğrudur. Bir sürü ürün almıştım çünkü ve kullanıp yorum yapma olgunluğuna eriştikçe sizlerle paylaşıyorum. Kiehl’s C Vitaminli Serumunu da epeydir kullanıyorum ve çooook sevdim diyebilirim. 

Bir süredir cildimin eski ışıltısının kaybolduğundan yakınıyordum. Kiehl’s mağazasına gittiğimde satış görevlisinin “cildin ışıltısını geri kazandırır” cümlesi beni benden aldı. Yani bam telimi buldu ve bastı:) Farklı yerlerde okuduğum bu konuyla ilgili yazılar sonucunda zaten C Vitamini kullanmaya karar vermiştim ve bir ürün arıyordum. Başka bir ürün almaya girmişken Satış Görevlisi bayanın bu ürünü de çok övmesi üzerine(aslında o bam telime basan cümleyi söylemese almazdım büyük ihtimalle) hemen aldım.

Kiehl's Powerful Strenght Line Reducing Concentrate(C Vitamini Serumu
Kiehl’s C Vitamini Serumu

50 Ml’lik pompalı şık bir ambalajı var. Tüm yüze kullanmak için 3 kez  pompaya basmanız yeterli. İlk sürdüğünüzde hafif bir yanma ile karışık ısınma hissi oluyor ciltte. Öyle çok rahatsız edici bir his değil ama. Hatta ben daha faydalı olduğu hissine kapılıyorum:)

C Vitamini Serumu
Kiehl’s C Vitamini Serumu

 Resimde görüldüğü üzere çok yoğun değil. Orta hatta hafif denebilecek bir yoğunluğu var. Cilt tarafından hemen emiliyor ve ilk sürdüğünüz anda cildinizdeki parlamayı hissediyorsunuz. Gece sürüp yatarsanız sabah uyandığınızda çok parlak ve dinlenmiş görünen bir ciltle uyanıyorsunuz ki bu harika bir his. 

Kiehl’s C Vitaminli Serumun kırışıklıkları engelleyici etkisi de var. C vitamininin cilt üzerindeki etkilerini bilenler parlaklık, ışıltı vermesinin yanısıra kırışıklık önleyici olduğunu bilirler. Düzenli kullanımda göz kenarlarındaki ve ağız kenarlarındaki çizgilerde düzelme sağladığı klinik deneylerle tespit edilmiş. 

İsmi çok uzun , ben kısaca C Vitamini Serumu diyorum kendisine. Hafta sonu kızkardeşime denedim ve hemen “bende istiyorum” dedi. Fiyatı 190 TL. Kiehl’s mağazalarından ve ya internetten satın alabilirsiniz. 

Bir çok krem satın alıyoruz, bir sürü paralar veriyoruz ve hepsini etkisini görüyoruz diyebilir miyiz? Ben işte bu serumun etkisini gördüm. Ama tabi bana çok iyi geldi. Başka birine gelmeyebilir. Yoğun C Vitamini olduğu için aşırı hassas ciltlerde sorun yaratabilir belki, ki ben hassas cilt tipine sahip olmama rağmen bir sorun yaşamadım.

Bugünlük bu kadar. Ben de bir şeyi sevdim mi tutkuyla seviyorum:) Bir sonraki tutkuyla seveceğim ürüne kadar benim favorimdir kendileri. Tavsiye olunur.
 Sevgiler.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 19 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 3050 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. Merhaba ben 30 yaş itibariyle C Vitamini serumu kullanmaya başladım. Doa Kozmetikten ediniyorum serumu. (fiyatı çok uygun) Güvendiğim bir marka olduğu için tereddütüm yok. Ancak ara sıra kullanıma ara vermeli miyim onu merak ediyorumm. Fikriniz nedir acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/