Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream

Bugün sizlere bir süredir kullandığım Kiehl’s markasının gündüz kreminden bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 1 aydır Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream kullanıyorum, çok yoğun yapılı SPF 50 koruma faktörlü bir krem. Kreme süper demelerinin sebebi yaşlanmanın bir kaç etkeniyle birden savaşıyor olması. Yani şöyle ki;  Çizgi ve kırışıklıkları azaltma, cilt dokusunu düzgünleştirme ve cildi sıkılaştırma özellikleri mevcut.

Kiehl’s ürünleri son dönem ilgimi çekiyor ve bir kaç ürününü alıp kullandım. Bu krem gündüz kremi ama gecede kullanılması öneriliyor. Yoğun nemlendirme özelliğini kesinlikle hissettim. Aslında başlangıçta cildimde sivilcelenme yaptı ama sonra sanırım alıştı. Ama ben sadece kış aylarında cildimiz çok kuruduğu dönemde kullanmayı tercih ederim.

kiehls-super-multi-corrective-cream
Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream

Epey hissedilir bir kokusu var. Kokuya hassassanız benim gibi, rahatsız bile olabilirsiniz. Güzel bir koku ama yoğun. Bazı sitelerde öve öve bitirilememiş ama açıkçası ben o kadar da beğenmedim. Cildi toparlama, sıkılaştırma özelliklerini de çok hissedemedim. Hissedebileceğim bir süre kullandığımı düşünüyorum ama tekrar almayabilirim. Ama yoğun nemlendirme özelliği için süper diyebilirim. Yani cildiniz çok nemsiz kaldıysa bir dönem kullanabilirsiniz bence.

kiehls-super-multi-corrective-cream
Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream

Kremi bir AVM’de ki Kiehl’s mağazasından 210 TL ‘ye aldım. Kiehl’s markası, ürünlerine çok güveniyor ve hiç indirim yapmıyormuş. İnternet sayfasında 210 TL . Yani pahalı sayılır. Sivilcelenme sorunu yüzünden Kiehl’s mağazasına tekrar gittiğimde güzellik danışmanı 28 gün kullanmamı eğer devam ederse değiştireceklerini söyledi ama 10 gün sonra geçti. Bu yüzden değiştirmedim. Memnun kalmadığınız ürünü değiştirmeleri de artı puan tabiki.

Sevgiyle kalın……….

 

Toplam Ziyaret: 2257 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir