Kiehls Vücut Losyonu ve Duş Jeli..

Kiehl’s  ürünlerini çok seviyorum, kendi blogumda bazı ürünlerinden bahsetmiştim. Burada da vücut losyonları ve duş jellerinden bahsetmek istiyorum.  İlk olarak söyleyeyim bunlar eski serilere ait ürünler, bu seride ürünler paraben ve slikon içerirken artık yeni üretimlerde bu maddeler bulunmuyor.

 

kiehls
Kiehls Body Lotion and shower gel

Vücut losyonları gerçekten mis gibi kokulu ve kokuları çok uzun süre kalıcı, ayrıca duş jeli ile de birleşince kalıcılığı ve nem vermesi de artıyor.

Kiehls Body Lotion and shower gel
Kiehls Body Lotion and shower gel

Bu greyfurt özlü losyon şahane kokuyor mesela ama benim asıl favorim şuradaki losyon ve duş jeli, kokusu inanılmaz, ertesi güne bile hissediliyor yani öyle bir şey.

 

Kiehls Body Lotion and shower gel
Kiehls Body Lotion and shower gel

Eski serilerdeki içeriklerin çoğu değişmiş durumda şu anda ve içerikleri daha temiz. Duş jeli ve kremler çeşitli yağlar ve vitaminler ile zenginleştirilmiş durumda.

Ayrıca Kiehls artık online olarak da satışa başladı, hem tester konusunda cömertler hem de kargo ücreti yok.

Sevgiler..

İrem..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 1932 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: