Kiehl’s&Midnight Recovery Concentrate

Kiehl’s Gece Serumu

Kiehl’s markasını pek bilenlerden değildim. Tesadüfen takip ettiğim bir arkadaşımın paylaşımı sırasında tanıdım. Kullandığı üründen o kadar memnun kalmıştıki bende ürünleri incelemeye karar verdim.

İlk alışverişim Akmerkez’deki şubesi oldu. İlk önce sizin cildinizle ilgili bir tanıma testi uyguluyorlar. Yaptıkları testten sonra ihtiyacınızı belirleyip, almak istediğiniz ürün neyse size onu tanıtıyorlar. Zoraki bir satış söz konusu değil.

Benim kullanmak istediğim göz altı morlukları hafifletecek ve ince çizgileri azaltacak göz altı kremiydi. Açıklayıcı ve aydınlatı bolca bilgiden sonra gece ve gündüz olmak üzere göz altı kremlerimi aldım. Memnun muyum? Genelde evet. Unutmayıp her gün kullanırsam daha iyi olacak ama unutuyorum:((( Gündüz kremini daha çok sevdim. Çünkü sürdüğümde göz altlarım canlı gözüküyor. Kremi uyguladıktan taklasık yarım saat sonra kapatıcı kullanmayı tercih ediyorum.

Bu önemli bir detay aslında sizde buna dikkat ederseniz, daha iyi bir sonuç elde edeceksiniz.

Biraz ön bilgiden sonra inanılmaz memnun kaldığım gece serumunu anlatmak istiyorum.

Satış personeli bayan denemek için aldığım ürünlerin yanına bir serum attı ve gece yatmadan önce iki damla elinize sürüp yüzünüze masaj yaparak uygulayın dedi. Çok seveceksiniz.

Tester ürünlere karşı biraz ön yargım var. Denemekten çekniyorum. Konu yüz olunca sivilce veya kızarıklık yapar endişesi içerisindeyim.

Bu endişemi yıktım ve denedim. Satış  elemanının dediğine  göre  iki damla  serumu avuç  içine  alıp.  Yüzünüze tampon  hareketler yaparak  uygulayabiliyorsunuz. İki  damla  ne işe yarar  diye sorduğunuzu duyar  gibiyim.

Bende aynı  soru  içerisinde  düşünmüştüm. Ama  yetiyor  gerçekten. Yüz gece  kendini  onardıgı için alması  gereken tüm nemi  alıyor  ve sabah taze  ve parlak  bir  cilde  karşı  karşıya  kalıyorsunuz.

Numune  bitince ve bende yarattığı etkiyi  görünce  gece serumunu  hemen  aldım.  Iki günde  bir  yatmadan  temiz  yüzüme uyguluyorum.

Ürün tamamen  bitkisel ve en çok  satılan  ürünlerin bir  numarası.

129 TL bir fiyata  sahip.

Ürün iki damla  olarak  kullanıldıgını varsayarsak bir  sene  kullanabileceginizi düşünüyorum.

Haftaya  yeniden  bulusmak dileğiyle.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1311 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com