Kiehls’s Daily Reviving Concentrate Memnuniyeti

Merhabalar

Bugünkü yazım uzun zamandır kullanıp test ettiğim Kiehl’s gündüz kullanıma uygun olan serumu.

Daha önce  kullanıp memnun kaldığım serumundan bahsetmiştim ama gündüz serumunu kullanıgindan beri gece serumu ikinci plana geçti diyebilirim.

Kiehls's Serum
Kiehls’s Daily Reviving Concentrate

Her ikisi de çok başarılı iki ürün bence. Kullanıp da memnun kalmayan, kötü eleştiri yapanı görmedim.

Ben  Kiehl’s ürünleri ile geç tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Gece ve gündüz serumu dışında göz altı kremlerinden de son derece memnunum.

Biraz gündüz serumundan bahsedelim. Gece serumuna göre son derece yumuşak ve  hoş kokusu var. Sanki yapısı gereği serum biraz daha yumuşak ve kolay emiliyor.

Ben iki günde bir  sabahları üç  damla alıp avucumda ısıtıp yüzüme uyguluyorum. Bu kış ayında nemini kaybetmiş yüzüme o kadar iyi geliyor ki ben o canlılığı gözle görülür şekilde hissedebiliyorum.

Ayrıca BB Krem veya fondöten kullananlar için benim fikrime göre,  iyi bir baz yada nemlendirici. Tutucu özelliği var sanki. Kızım kullandı ve onun deneyimi o yönde.

Ürünü hem gece hem gündüz olarak kullandığım için yüzümde ki canlılık hiç gitmiyor.

Şunu da belirtmek isterim ki benim yüzüm sorunlu diye tanımadığım ciltler arasında değil.

Yine de tavsiyem mutlaka tester kullanarak deneyimlemeniz.

Ben iki adet tester kullanarak bu deneyimlere ulaştım.

Karma bir cilde sahip olduğum için burun kenarlarımda biraz yağlanma hissettim. Onun çözümünüde burun kenarlarıma fazla sürmeyerek engelledim.

20160130_190644

Kiehl’s mağazaları Tester verme konusunda oldukça cömert. Ayrıca cilt analizi yapmadan ürün satışı yapmıyorlar. Ben güvenilir markalar arasında onları görüyorum.

Ürünün fiyatı 129 TL

Her gün üç damla kullanılacağını düşündüğünüzde bir sene kullanacağınız bir serum almış oluyorsunuz.

Haftaya yeniden görüşmek üzere.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]
Toplam Ziyaret: 3505 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com