Kiko Face Fixing Powder

Kiko Face Fixing Powder

Mutlu haftalar.Makyaj konusunda her gün kendimize yeni bilgiler katıyoruz. Son zamanların modası olan Colour Correction da bunlardan biri.  Ama bu konuda diğer ürünlerden daha farklı olan KIKO benim favorim.

KIKO FACE FIXING POWDER
Corrector nedir?

Cildimizde ki renk tonlarını ayarlamak için kullandığımız bir yöntem. Sivilce kızarıklıkları, gözaltı morlukları bu sayede yok oluyor.

Mor renk solgun alanları,

Yeşil renk sivilceleri, burun kenarları ve çene gibi bölgelerdeki kızarıklıkları yok eder.

Turuncu renk ise kahverengiye dönük gözaltı morluklarını nötrleyerek kapatıcı için uygun bir zemin hazırlar. Bu işlemleri fırçanızla ya da süngerinizle uyguladıktan sonra normal makyaj rutininize geçebilirsiniz. Bu küçük bilgiden sonra asıl konuya gelebiliriz.

KIKO FACE FIXING POWDER

KIKO FACE FIXING POWDER olarak geçen Correction bildiğimiz pudra yapısında. Yeşil sarı turuncu ve mor renklerinden oluşan bu ürün kullanım kolaylığı açısında da diğer ürünlere göre çok daha iyi.  Bir uğraş istemeden tek yapmanız pudra misal istediğiniz bölgelere uygulamak. Gözaltlarıma Concealer sonrası uyguladığımda verdiği aydınlık ürüne puanımı daha da arttırıyor.

KIKO FACE FIXING POWDER

Ürünün ambalajında bulunan ayna ürün her an çantanız da taşımanı için de bir avantaj. Benim kullandığım ürün bitti sayılır. Bir de aldığı darbelere dayanamayıp maalesef kırıldı. Bir an önce yenisini alacağım bu ürünü eminim çok seveceksiniz.6,5 gram olan ürün 60 lira civarında bir fiyattan satılıyor.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1510 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/