KIKO Flawless Fusion Bronzer

Herkese mutlu haftalar. Kozmetik meraklıları olarak uzun süre KIKO Markasının Türkiye’ye gelmesini bekledik. Bir süre önce Türkiye’ye giren marka sayesinde bizden mutlusu yok.

KIKO Flawless Fusıon Bronzer

Yavaş yavaş belirli avmlere mağaza açmaya başlayan Kikonun her ürünü incelemeye layık. Bu hafta bir süredir beğenerek kullandığım bronzerı konuşalım. Flawless Fusıon Bronzer olarak geçen bu ürün pudra bronzer olarak bence çok başarılı. Kuru olmayan ama renk farkı bıraktıracak kadarda nemli olmayan ciltte duruşu gerekten çok güzel. Ten rengim çok beyaz olmasa da açık renkli olduğu için bu biraz bal rengi hafif kahveli olan renk benim için gerçekten ideal.

KIKO Flawless Fusıon Bronzer

Tozutma gibi bir ihtimal zaten olmayan bu bronzerda fırçanıza aldıktan sonra biraz elinize sürtüp fazlasını almanız renk dengesini daha iyi sağlayacaktır. Biliyoruz ki allık ya da bronzerların fazlasını almak için fırçayı üflemek fırçanızı nemlendirebilir. O yüzden üflemeyi pek tercih etmiyoruz. Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilmiş bu ürünleri gönül rahatlığıyla cildimize uygulayabiliriz. İndirim zamanını takip ederseniz uygun bir fiyatta yakalamanız mümkün.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1066 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/