KIKO Flawless Fusion Bronzer

Herkese mutlu haftalar. Kozmetik meraklıları olarak uzun süre KIKO Markasının Türkiye’ye gelmesini bekledik. Bir süre önce Türkiye’ye giren marka sayesinde bizden mutlusu yok.

KIKO Flawless Fusıon Bronzer

Yavaş yavaş belirli avmlere mağaza açmaya başlayan Kikonun her ürünü incelemeye layık. Bu hafta bir süredir beğenerek kullandığım bronzerı konuşalım. Flawless Fusıon Bronzer olarak geçen bu ürün pudra bronzer olarak bence çok başarılı. Kuru olmayan ama renk farkı bıraktıracak kadarda nemli olmayan ciltte duruşu gerekten çok güzel. Ten rengim çok beyaz olmasa da açık renkli olduğu için bu biraz bal rengi hafif kahveli olan renk benim için gerçekten ideal.

KIKO Flawless Fusıon Bronzer

Tozutma gibi bir ihtimal zaten olmayan bu bronzerda fırçanıza aldıktan sonra biraz elinize sürtüp fazlasını almanız renk dengesini daha iyi sağlayacaktır. Biliyoruz ki allık ya da bronzerların fazlasını almak için fırçayı üflemek fırçanızı nemlendirebilir. O yüzden üflemeyi pek tercih etmiyoruz. Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilmiş bu ürünleri gönül rahatlığıyla cildimize uygulayabiliriz. İndirim zamanını takip ederseniz uygun bir fiyatta yakalamanız mümkün.

İyi haftalar

Toplam Ziyaret: 1139 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

One thought on “KIKO Flawless Fusion Bronzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir