KIKO High Pigment Göz Farları -36

Herkese mutlu haftalar. Bahar tam anlamıyla geldiğine göre ara ara yağan yağmurları da kafaya takmayı bırakıp renklenmenin tam zamanı. Sıcak havalara en çok uyan şey cıvıl cıvıl renkler. Giydiğimiz kıyafetlerden taktığımız bilekliğe kullandığımız fardan saç bandına kadar hepsi rengârenk olmalı. Tam bu anda serisinde 91 farklı renk olan KIKO  High Pigment  Far Serisi karşımıza geliyor.

KIKO High Pigment Far Serisi

High Pigment Wet and Dry Eyeshadow serisi baz olarak kullanabileceğiniz renklerden tutun en soğuk tonlu grilere ya da en cıvıl cıvıl pembelere kadar her renge sahip. Birkaç zaman önce ben bu serinin 36 numaralı farını aldım. Seri de ki bütün farların yapısı aynı mı bilmiyorum ama bu rengin yapısı yumuşacık. Kremsi özelliği yok tamamen toz bir far.

KIKO  Far Serisi

Tozutma hiç yapmıyor diyemem ama görmeyeceğiniz kadar az yapıyor. Adından da belli olduğu üzere pigmentasyonu muazzam. İster eyelinerınızın altına uygulayın ister yoğun bir rimel far kombinasyonu yapın.

KIKO High Pigment Far Serisi

Portakal rengine kaçan bu far ile bahar gözlerinize de gelsin. Denemenizi tavsiye ederim. Mutlu haftalar olsunn.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1652 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/