Kiko Infinity Göz Farı

Kiko Infinity Göz Farı

Bugün sizlerle maalesef Türkiye’de satışa sunulmayan bir yurt dışı markası olan Kiko Kozmetiğin göz farından bahsetmek istiyorum.

Kiko bir italyan markası. Fiyatları diğer kozmetik markalarına göre hem uygun hem de ürünler gerçekten kaliteli. Avupa’nın bir çok ülkesinde satış noktaları mevcut. Türkiye’de ise kozmetik dükkanlarında göremediğimiz bir marka. Bir ara Doğuş Grubu ile Türkiye’ye geleceğini duymuştum ama şu an aktif bir haber almadım açıkcası.

Kiko‘nun geniş bir kozmetik yelpazesi bulunuyor. Benim yurt dışındayken ihtiyaçlarım doğrultusunda almaya karar verdiğim ürünlerden biri de infinity göz farı 202. Güzel bir ten rengi. Hafif ışıltılı bir yapısı var. Ben nerelerde kullanıyorum peki bu ürünü?

Bazen göz altımda çok hafif kapatıcı aydınlatıcı olarak kullandığım gibi genellikle de göz makyajım da göz bazımın üzerine zemin olarak uyguluyorum. Hem göz makyajını daha canlı daha güzel yapıyor hem de kalıcılığa katkısı var.

Fiyatlarına bakılacak olursa kalitesi gerçekten çok yüksek. Ülke ülke indirim ve fiyat oranları değişebilir.

kiko-infinity-goz-fari
Kiko Infinity Göz Farı

Tek eleştireceğim yanı ise bu farın ambalajının çok özensiz olması. Kapağı zor açılıyor hatta tek elimle açmaya çalışırken kaç kere elimden fırladı gitti ama kırılmadı 🙂 Bence ambalaja bu göz farları için biraz özen gösterebilirler.

Gramaj olarak 2 gram. Bana göre tozutma olayı yok. O yüzden gayet ekonomik bir ürün.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 1399 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/