Kısa Bir Mola

Selam :)) kısa bir mola derken, yazarınız kısa bir tatile çıkıyor. Kısa diyorum çünkü sayılı gün çabuk gelir geçer. Deniz kum güneş üçlemesinde bu senede her sene olduğu gibi ailemle olacağım. Bu yıl biraz daha güzel geçecek tatilimiz çünkü 6 aylık minik yeğenim Bulut’ta bizimle olacak.

20151229_202401
kısa mola

Şimdiden hepinizin bayramını kutlarım. Tatil yollarında Allah herkesi korusun, kimseler kaza yapmasın (Amin).

Sevdiklerimizle birlikte nice bayramlar görmemiz ve en önemlisi de ülkemizdeki terör olayların artık son bulması dileğiyle..

20160612_171426
bayram manikürü

Tatile uygun manikürüm bu şekilde. Denizin mavisine uygun diye düşündüm. Kısa mola demişken, bu yaz da kısa tırnaklar moda, her ne kadar uzun tırnağı sevsem de kısa tırnak bakımı daha kolay o sebeple fazla uzatmıyorum tırnaklarımı. Sevdiniz mi tatil renkli ojeleri mi?

 

20160130_134948
kısa bir kahve molası

Yazmadığım süre boyunca sayfamıza ziyaretinizi eksik etmeyiniz, bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayınız. Kısa bir mola sonrası görüşmek üzere. Bayramda içilen her kahvede ağız tadınız olsun. Tekrardan iyi bayramlar dilerim.

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 391 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSena Dursun

Yazar Hakkında

(38 yazısı var )

Merhabalar,
Sena ben, 1987 Ankara doğumluyum. Little Butterfly blogunun yazarıyım ve Ankara’da yaşıyorum. Makyaja ve bakıma meraklıyım. Denediğim ürünleri yorumlamayı seviyorum. Yazılarımda sadece kozmetik ve bakım olmayacak. Zaman zaman kitap yorumları ve hayatın içinden yaşanmışlıklarla sizlerle olmayı istiyorum. Umarım severek okursunuz beni.
Sevgiler

Web sitesi: http://nypdsena.blogspot.com.tr/