Kişiye Özel Tasarım Defter

kişiye_ozel_defter

Kişiye Özel Tasarım Defter

Merhaba..
Çoğunuzu ilgilendireceğine inandığım bir konuyla karşınızdayım. Kişiye özel tasarlanıp,özel malzemelerden hazırlanmış defterlerden bahsediyorum..Wood Design House la daha evvel Burada bahsettiğim Bloggerlar Paylaşıyor olarak düzenlediğimiz etkinliğimizde tanıştım. Hemen harekete geçtim tabii.. İş için bir ajandaya ihtiyacım vardı, tam üstüne geldi.

Kişiye Özel Tasarım Defter

Dışı resimde de gördüğünüz gibi ahşap, iç sayfaları ise İtalya’dan ithal geliyormuş. İlgili kişi Müjdat Bey güzelce açıkladı ve anladım 🙂 Sayfaları saman kağıdı andırıyor ama oldukça kalın ve kaliteli. İstediğiniz modeli, resmi ve rengi söylüyorsunuz, çok kısa bir süre içinde talebinize uygun defteriniz hazır ediliyor. Kargoya verildikten 1 gün sonra elinizde oluyor. Ayrıca oldukça da alakalı ve yardımcılar. Fiyatı ortalama olarak 65 TL. Tabi ki el emeğine değer biçmek mümkün değil.. Ben,işime uygun olarak uçak figürü ve arka kapağa uçuş kodum  N88 i istedim.

Siz de not alarak çalışmayı seviyorsanız ya da benim gibi zorunluluğunuz varsa bir ziyaret edin sayfayı derim. Zira kullanmaya başladığımdan beri çok arkadaşım beğendi hatta bayıldı diyebilirim.

Mutlu günler, mutlu haftasonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 3065 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 9 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/