Kiss Shimmer Body Mist..

Özellikle yaz aylarında body mistleri hele de simli simli olanlarını kullanmaya bayılıyorum. Herkes bu sim bombalarını sevmiyor farkındayım ama hele de bronzlaştıktan sonra bacaklarda falan şahane duruyor parlak parlak. Bu hafta Kiss Shimmer Body Mist sizlerle paylaşmak istedim. 

Kiss Shimmer Body Mist
Kiss Shimmer Body Mist

Son alışverişlerimden birinde de Watsons’da satılan bu markanın ki Kiss adı herhalde şahane kokan bu mini boy ışıltılı simli mistini aldım. Fiyatı 4-5 TL. bir şeydir herhalde

Kiss Shimmer Body Mist
Kiss Shimmer Body Mist

İçindeki simler oldukça yoğun, zaten ben de böyle seviyorum ama siz daha seyrek simli bir şeyler istiyorsanız sakın ola almayın. Yüz hariç her yere uygulama yapılabiliyor. İçeriği çok temiz değildir sanırım. Bu tarz ürünlerde tamamen temiz içerik bulmak oldukça zor.

Kiss Shimmer Body Mist
Kiss Shimmer Body Mist

Simler simler, gerçek bir sim bombası, hem de kokusu harika. Şekerli bir kokusu var ama hiç kalıcı değil ne yazık ki. Sürekli tazelemek istiyor ama o zamanda hakikaten bir disko topuna dönme durumu ortaya çıkıyor. İlk uygulamadaki sim miktarı yayılınca bence gayet dozunda iken, tazeleme yapılırsa biraz dozu aşabilir dikkatli olmakta fayda var.

Ürünü Watsons’da kasa çevresinde ya da seyahat boyu ürünlerin olduğu raflarda bulabilirsiniz.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1433 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir