Kitap Blogger ve YouTuberları Taksim Konak Otel’de Buluştu

3 Eylül 2016 cumartesi günü, elmaspiriltilari, safagindunyasi ve yaseminkokulubirhayat blog sahipleri tarafından düzenlenen 1. kitap Blogger ve Youtuber buluşması İstanbul Konak Otel Sponsorluğunda gerçekleşti.

istanbul-konak-otel

Elmas Pırıltıları, Safak’ın Dünyası ve Yasemin Kokulu Bir Hayat bloglarının sahipleri Elmas Koçan , Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu ve Yasemin Özer’in düzenlediği buluşmada, Altın Kitaplar, Altınbilek Yayınları, Arunas Yayıncılık, Ephesus Yayınları, Hayy Kitap. Minval Yayınları, Nemesis Kitap, Nora Kitap, Novella Yayınları, Pena Yayınları ve Sola Yayınlarının sevilen kitaplarının hediye edildiği buluşmada, 1919 yılında Ankara’da kurulan ve kurtuluş savaşı sonrası açılan meclise yakınlığı nedeniyle, mebusların ve o dönemin şair. yazar ve aydınlarının sık sık gittiği, bir dönem çıkan yangın sonrası  yok olmaya yüz tutmuşken yeniden kahveseverlerle Türk Kahvesi markası olarak buluşan Kuyulu Kahve ‘ de yer aldı.

yasamaacilanpenceredirkitap
1. kitap Blogger ve Youtuber buluşması
1. kitap Blogger ve Youtuber buluşması
1. kitap Blogger ve Youtuber buluşması

Yazarlar Achilles Valentin, Buket Konur, Melissa Mey ve Umut Kısa ile kitapların dünyası hakkında söyleşi gerçekleştirildi. Archilles Valentin kitaplarını davetliler için imzaladı.

1. kitap Blogger ve Youtuber buluşması
1. kitap Blogger ve Youtuber buluşması

Sevilen blog yazarları ve Youtuberları Aslı Yılmaz -My Real ( kitaplarinutopyasi) , Ayça Demir (Aycati) , Damla Cerrah ( damlacerrah) , Elmas Koçan ( elmaskocan) , Esra Nazenin Özdemir  (enozdemir),  Nuran Açar Yurtbaşı (nurnacr) , Serhat Ocak (neokudumneizledim_blog) , Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu (safagindunyasi) , Yasemin Özer (yaseminkokulubirhayat) , Zennure Kübra Öncül (sihirlikitaplik) günü, tekrarlanmasını dileyerek noktaladılar.

1. kitap Blogger ve Youtuber buluşması
1. kitap Blogger ve Youtuber buluşması

Günü videodan izleyebilirsiniz 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 360 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com