Kitap tavsiyesi ”Bir Psikiyatristin Gizli Defteri ”

Bir psikiyatristin gizli defteri

Merhaba herkese

Bu hafta sizlere bana bayağı eğlenceli ve ilginç gelen bir kitaptan bahsedeceğim. Yazarı Gary Small-Gigi Vorgan

Benim elimdeki kitap 49. baskı. Kitap 336 sayfa ve NTV yayınlarından 20 tl ye almıştım.

Bir Psikiyatristin Gizli Defteri kitap Yorumu
Bir Psikiyatristin Gizli Defteri

Kitapta psikiyatri dünyasının kapalı kapılar ardındaki sırlarını ortaya döken Dr.Gary Small’ ın anılarından oluşturduğu birbirinden ilginç hikayeyi okuyabilirsiniz. Her hikayede bu kadar da olmaz dediğim çok şey oldu. Bazı yerlerde trajikomik olaylar aniden tuhaf anılara dönüştü.

Kitabın beni en çok etkileyen kısmı ise okurken hepimizin hayatından kesitler sunmasıydı. Orada anlatılan hastaların sıkıntılarının birkaçı hayattan ve hepimizin her an yaşayabileceği türden şeyler.(Allah tan hepsi değil çünkü hiç akla gelmeyecek komik ve saçma vakalar da vardı )

Ben kitabı okurken çok keyif aldım sizlere de tavsiye ederim.

”Psikiyatri dalı gelişmeye devam ediyor. Giderek daha çok sayıda güvenli ve etkili ilacın bulunması ve konuşma terapisinin işe yaradığının daha çok takdir edilmesiyle birlikte psikiyatri geleceğe hem zihne hem de bedene yarar sağlayan, saygın bir tıp uzmanlığı olarak adım atıyor.”

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 2084 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: