Kliksa.com Online Alışveriş Deneyimim

kliksa1
Kliksa.com

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde kişisel blogumda Kliksa.com ile bir kampanya yapmıştım. Daha önce 23 Nisan etkinliğine katılmışlar çocuklara hediyeler vermişlerdi. Ayrıca Ağustos ayında düzenleyeceğimiz etkinlik için de sponsor oldular. Durum böyle olunca, okuyucularıma önereceğim online alışveriş sitelerini mutlaka deneyimlemeye çalışıyorum çünkü insanlar sizin deneyimlerinizle alışverişlerine yön veriyorlar zaman zaman. Hoş, siteye girince planladığımdan daha fazla alışveriş yapmama engel olamadım ama olsun, alışverişimden oldukça memnun kaldım 🙂

Öncelikle şunu söyleyeyim, kliksa.com Sabancı Holding güvencesinde, elektronikten anne-çocuk ürünlerine, mutfak ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine bir çok ürünü bünyesinde barındırıyor. İnternet sitesinin kullanımı kolay, satın alacağınız ürünlerin teslim iş gününü, stokta olup olmadığını aldığınız aşama da görebiliyorsunuz. 

Siteden alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekiyor. Sonrasında aldığınız ürünleri sepete göndererek, alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Eğer alışverişi sonuçlandırmadan siteden çıkarsanız, ürünler sepetinizde bekliyor. Tekrar girdiğinizde alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz. 

kliksa.com
Kliksa.com

Ürünler UPS kargo ile teslim ediliyor. Tüm Türkiye’ye sipariş verebiliyorsunuz. Öncesinde teslimatın yola çıktığı ve muhtemel teslim günü mail ile tarafınıza iletiliyor. Bu iyi bir özellik benim için, çünkü çocuklar dolayısıyla sürekli evde olamayabiliyorum. Bende kendimi ona göre ayarlıyorum. Kargo ücreti bazı ürünlerde ödenmiyor, bazı ürünlerde yaptığınız alışveriş tutarına göre kargo indirimi alabiliyorsunuz.

Benim alışverişimde birden fazla ürün vardı. İkisi 3 iş günü içinde teslim biri ise 7 iş günü içinde teslimdi.  Normal şartlarda da ellerindeki ürün stoklarında varsa, teslimatı hemen gerçekleştiriyorlar, eğer yoksa tedarik ediyorlar. Bu nedenle ürünlerim farklı zamanlarda geldi. İlk aldığım ürün neredeyse 2 gün içinde elimdeydi. Bir diğeri tam söyledikleri sürede teslim oldu. Son ürünüm tedarik aşamasındaydı, 2 gün gecikme ile geldi. Normalde teslim edecekleri günden bir gün önce , ürünün gecikmeli olarak teslim edilebileceği bilgisini verdiler. Ürünler 3 kere kargo ile gelmiş olmasına karşın sadece 1 tane kargo ücreti ödedim, ürünleri bekletip tek seferde göndermeyi seçmemelerini beğendim 🙂

Ürün fiyatları ise genel olarak uygun. Bir ürün almadan önce fiyat araştırması yaparım mutlaka. Fiyatları karşılaştırdığımda kendi aldığım ürünleri, piyasaya göre oldukça uygun fiyata aldım. 

Zaman zaman kampanyalar düzenliyorlar, internet sitelerinden kampanyalarını öğrenebilirsiniz. Ödemeyi ise isterseniz kredi kartı ile, ister banka havalesi ile, ister paypal hesabınızdan yada Akbank işbirliği ile Akbank Kartsız Taksit ödeme seçeneği ile yapabiliyorsunuz.

Hepinize sevgilerimle

Şafak

Toplam Ziyaret: 1767 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir