Knorr Salata Sosu

 

Knorr Salata Sosu

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlerle kozmetik ve bebek ürünleri dışında herkesin evinde rahatlıkla kullanabileceği ve hem zamandan kazandıran hem de pratiklik açısından avantajlı Knorr’un salata soslarından bahsetmek istiyorum.

Yemeklerin yanında ya da yemeklere alternatif olarak vazgeçilmezimiz nedir tabi ki salatalar. İştah açması haricinde içeriğine göre çok da doyurucu olan salatanın içindekilerle birlikte bence lezzetine lezzet katan sosları da önemlidir.

Ben salatayı sossuz bile yiyebilen bir insanım ki her türlü yemekli yemeksiz tercih ederim. Bazen sirkeli bazen zeytintağı limonlu artık malzemelere göre bir şeyler tercih ederken, Knorr’un bu salata soslarını keşfedince dolabımdan eksik etmedim.

Knorr Salata Sosu
Knorr Salata Sosu

Bildiğim kadarıyla 3 çeşidi mevcut bu sosların aslında toz yapıdalar ama tarife göre yapılınca sos oluyorlar. Çeşitlerine gelince Fesleğenli kekikli, Sirkeli Sarımsaklı ve tatlı kırmızı biberli maydanozlu. Ben en çok fesleğenli kekikliden alıyorum.

Poşetin tamamını bir bardağa boşaltıp, üzerindeki tarife göre 3 çorba kaşığı su ve 4 çorba kaşığı zeytinyağı ekleyip karıştırıyorum ve salatanın üzerine döküp karıştırıyorum.

Eğer 2 kişiysek de bazen poşetin yarısını kullanıyorum yarım ölçü ile ertesi gün de kalanını kullanıp fazla bekletmeden bitiriyorum.

Ani bir misafir geldiğinde ya da elinizde yağ harici sos yapacak malzeme yoksa Knorr salata sosları gerçekten insanın imdadına yetişiyor.

Haftaya yine sizlerle faklı bir ürün paylaşacağım Takipte Kalın Görüşmek Üzere

Toplam Ziyaret: 1455 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir