Kotex Hijyenik Kadın Pedi

Kotex Hijyenik Kadın Pedi

Bugünkü yazımı Merhaba bayanlar diye yazmak istiyorum.

Bu yazı sadece bayanlara özel bir yazı olacaktır.

Kendimizi en kötü hissettiğimiz regl döneminde kullandığımız pedlerin öneminden bahsetmek istiyorum bugün.

Aslına bakarsanız bu şekilde bir yazı yazmak beni biraz endişelendirdi. Özel günlerde kullanılan bir ürün hakkında bilgi vermek biraz sakıncalı gibi geldi bana.

Sonra kendi ön yargımdan kurtulup yazmanın ve bilgilendirmenin daha güzel olacağını düşündüm.

Bizi ruhsal açıdan ve bulunduğu dönemde her türlü kendimizi rahatsız hissettiğimiz regl dönemi her bir kadının istemediği bir zaman dilimi. O zamanlarda hep bir kontrol mekanizması süreci içerisindeyiz ve en rahat nasıl olunur, diye düşünürüz.

Ben bu dönemde kullanılan pedlerin öneminden bahsetmek istiyorum.

Kotex markası ülkemizde son zamanlarda daha sık bilinmeye başladı. Ben ise Real’de alışveriş yaparken, stantta tanıtım yapan  bayanın hediye etmesiyle tanıştım.

Daha doğrusu evde çekmeceye koymuştum ve aylar sonra çok acil bir durum karşısında kalınca deneme fırsatı yakalamıştım.

Ben de diğer bayanlar gibi hep bilinen o markanın ürünlerini kullanıyordum ama Kotex’i denedikten sonra ne kadar yanlış bir tercih yaptığımı anlamıştım.

Kotex ürünleri pamuk dokusunun yeniden işlenmesiyle ortaya çıkan bir hijyenik ped. Pamuktan beş kat daha emiciliğe sahip.

Bayanlar bilir, jinekologlar hep pamuksu iç çamaşır önerir. Kotex ürünleri de doktorlar tarafından önerilen ürünler arasındadır.

Ben uzun yıllardır hep aynı ped markasını kullanıyor ve her bir arkadaşlarıma da öneriyorum. Çok memnun kaldığım bir marka ve ürün. Ürün yelpazeside oldukça geniş.

Diğer markalarla mukayese ettiğinizde yürürken naylon gıcırtısı gibi bir sesle karşılaşmıyorsunuz. Hararet esnekliği gayet başarılı .

Kotex’in başka bir özelliği de içinde naylon malzeme barındırmadığından tahriş etme özelliğine sahip değil ve parçalanma olmuyor.

kamp_pamukkullan_th
Kotex Hijyenik Kadın Pedi

Bazen bizler takıntılı olabiliyor, hep kullandığımız markaları değiştirmekte zorlanıyoruz. Kotex’e bir şans verin derim. Farkı görebileceksiniz.

Eğer rahatlık ön plandaysa Kotex ürünlerini denemelisiniz.

Kotex hakkında detaylı bilgilendirme için Tık Tık 🙂

paketarka-th
Kotex Hijyenik Kadın Pedi

 

Not: Resimler Kotex’in resmi internet sitesinden alınmıştır. 

Haftaya yeniden görüşmek üzere, Hoşça kalın

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 2141 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com